ponuka je uzatvorená
Administrátor štandardizácie @ Brose
Administrátor štandardizácie
Miesto Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

•Zaistenie správnosti dokumentácie technických zmien •Zaistenie dostupnosti aktualizované technickej dokumentácie v skupine Brose Group •Formálna kontrola kmeňových technických dát a ich porovnanie s technickými výkresmi vyvíjaných produktov •Spätná väzba oddeleniam v prípade nájdených nezrovnalostí •Asistencia vývojovým tímom pre správne zadanie zmenových požiadaviek •Konečné schválenie dokumentov, ak sú splnené všetky potrebné formálne kritériá

Požiadavky

• Technické vzdelanie a schopnosť čítať technické výkresy • Aktívna znalosť anglického jazyka • Schopnosť pracovať s it systémami, najmä potom so systémom SAP • Schopnosť pracovať s balíkom MS office na pokročilej úrovni

Benefity

• Práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
• Práca v príjemnom kolektíve
• Firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním
• Kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál
• Jazykové kurzy a vzdelávacie programy
• Mzda: v závislosti od zkušeností od 1000 Eur + variabilné zložky mzdy

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity
• Práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou• Práca v príjemnom kolektíve• Firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním• Kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál• Jazykové kurzy a vzdelávacie programy• Mzda: v závislosti od zkušeností od 1000 Eur + variabilné zložky mzdy

BROSE PRIEVIDZA

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov v 63 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose

Kontakt

Ondřej Janek

Adresa

Prievidza, Slovensko