ponuka je uzatvorená
Flutter developer @ Ringier Slovakia Media s.r.o.

Ponuka práce: Flutter developer

Miesto
Južná Afrika
Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 300 EUR / mesiac

Náplň práce

Poď s nami tvoriť nový Pokec.sk! Vyvíjame novú platformu postavenú na mikroservisovej architektúre, kde všetky funkcionality budú postupne implementované nanovo. Buduj s nami klientsku aplikáciu s využitím Flutter frameworku zameranú na chat a messaging.

Čo budeš u nás robiť?
  • Programovať v Darte Flutter aplikáciu pre novú komunitnú platformu
  • Participovať na návrhu WebSocket komunikácie medzi aplikáciou a platformou
  • Supportovať existujúcu Android Pokec Aplikáciu vyvinutú v Jave a Kotline
  • Nezabúdame ani na spoluprácu s ostatnými členmi mobilného tímu ako aj zvyšného tímu Communities
Požiadavky:

Ak chceš byť súčasťou výberového konania, okrem poslaného CV je nutné poslať aj vypracované zadanie, ktoré sme ti pripravili - https://drive.google.com/file/d/1-PYzckd34M1aQnnb2ZOxbC_IFDRsCk-o/view?usp=sharing
Zadania sa nemusíš báť, ak niečo nebudeš vedieť, vynechaj. Chceme vidieť, čo všetko už vieš, aby sme podľa toho mohli nastaviť pohovor a "nemučili" ťa zbytočnými otázkami na technológie, ktoré ešte nevieš. (okrem toho môžeš poslať aj link na ďalšie referencie na githube, ak nejaké máš).

  • chceme aby si bol samostatný v úlohách, kde to budeme potrebovať ale zároveň tímový hráč
  • chceme kolegu, ktorý má záujem o mobilné aplikácie, ktorý sa chce učiť (aj samostatne vzdelávať) a napredovať
  • nemal by si sa báť riešiť aj veľké veci, problémy a komplikácie, ktoré s programovaním občas prichádzajú
  • Vhodné pre absolventa, avšak nejaké minimálne skúsenosti s programovaním sú nutnosťou
Benefity, ktoré ponúkame:
  • Plné preplatenie dovolenky, preplatený 2xsick day a lekári – v prípade fakturácie, pri HPP je to samozrejmosť
  • Ročná odmena po skončení kalendárneho roku – v prípade priaznivého hospodárskeho výsledku firmy
  • V prípade služobnej cesty do ZA preplatíme náklady spojené s dopravou + prípadným ubytovaním
  • Vzdelávanie zamestnancov - naši kolegovia sa zúčastňujú školení a konferencii, napr. We are developers, WebSummit, Codecon, Pycon, Hackerfest, ReactiveConf atď
  • Možnosť využiť UDEMY kurzy spoločnosti
  • Soft skillové vzdelávanie
  • Výučba angličtiny
  • Multisport Karta
  • Interné  hackathony  - Hackathon 2019 so zaujímavými výhrami (finančné + vecné)
  • Možnosť vybrať si pracovný HW (win vs mac)
  • Príspevok ku svadbe alebo narodeniu dieťaťa
  • Náborový bonus pri odporúčaní zamestnanca
  • Ako spoločnosť radi podporujeme akcie ako Girls day, Naše mesto, Darovanie krvi,  Deň zdravia, robíme vo firme Office masáže, pomáhame ľuďom v núdzi, v lete si doprajeme na ochladenie zmrzlinu a v zime vianočné darčeky
  • Spolupracujeme s Unionom, preto máme pre zamestnancov výhodnejšie poistenia
  • Spoluprácu máme aj s datartom, vďaka čomu máme výhodnejšie ceny nákupov

Plat na HPP: pri junior pozícii ponúkame plat od 1700€ brutto + osobné ohodnotenie podľa skillov + možný 13ty plat. Možnosť fakturácie je súčasťou pohovoru. Seniornejšie pozície odmeňujeme od 2300€ brutto + osobné ohodnotenie. Celková výška brutto sumy + osobného ohodnotenia je nastavená vždy individuálne a jej výška závisí od skúsenosti kandidáta.

Office máme v Žiline ale vieme sa dohodnúť aj na remote práci.

Nástup: ASAP

2 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

2300 EUR/mesačne

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Sme digitálnym lídrom s novinárskymi koreňmi. Vyvíjame najkvalitnejšie produkty, ktoré zaujímajú väčšinu moderného publika.

Máme široké portfólio značiek

S viac ako 20-timi digitálnymi značkami, mesačne oslovujeme takmer 3,2 milióna používateľov.

Prinášame najnovšie správy, tvoríme názory a ponúkame prístup ku kvalitným informáciám. Spájame komunity, prevádzkujeme najväčšiu online donášku jedla na Slovensku a najpoužívanejšie inzertné portály.

Tvoríme budúcnosť digitálneho sveta

Naša stratégia je založená na troch pilieroch: žurnalistika, komunity a inzercia. Investujeme do našich zamestnancov a najnovších technológií.

Pracujte s najlepšími a vytvárajte moderné technológie

Online je rýchlosť, rýchlosť je akcia, akcia je bezprostrednosť a chuť robiť to, čo nás baví. Pracovať u nás znamená denne cítiť energiu z tvorby niečoho, čo na druhý deň, či o týždeň bude používať niekoľko miliónov používateľov.

Kontakt

Tomas Doubrava

Adresa