Sme mobilným operátorom, ktorý presadzuje jednoduchosť, transparentnosť a férovosť v mobilnej komunikácii. Aj vďaka tomu je s nami už 11 rokov viac ako 1,9 milióna zákazníkov. Sme deviaty rok po sebe mobilným operátorom roka v ankete TECHBOX . Tiež držiteľ ceny Best Employers 2013, 2014 a 2015 pre najlepšieho zamestnávateľa na Slovensku v kategórii veľkých firiem.

Aké to u nás je?

  • O2 je stabilnou firmou, ale stále sa tu niečo deje, čo dáva všetkým príležitosť stále sa učiť a posúvať ďalej.
  • Kolektív – najlepší priateľ človeka. Keď sa človek teší na svojich kolegov, hneď sa mu ráno vstáva ľahšie.
  • Bez zábavy nie sú koláče. Hodnoty ako férovosť, jednoduchosť, transparentnosť a zábava nie sú len prázdne slová na papieri, ale súčasť každodenného života.
  • Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov je samozrejmosť. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.

Manažér pre fixné marketingové propozície @ O2 Slovakia
Manažér pre fixné marketingové propozície
Oblasť práce Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
01.08.2019

Náplň práce

Aká bude Tvoja rola v tíme? Hľadáme k nám na marketing novú posilu, ktorá sa aj na tradičné veci pozerá netradične. Ideálne niekoho, kto žije fixnými technológiami a má plné vrece nápadov, ako by sa dali vylepšiť. U nás dostaneš ideálnu príležitosť dať svoje nápady do praxe a môcť byť pri tom ako si O2 vybuduje takú silnú pozíciu vo svete fixných služieb akú má vo svete mobilu. Ešte stále váhaš? Tak pripájame, čo by si u nás robil/a a ako by mal vyzerať ideálny kandidát podľa Tvojho nového šéfa :) U nás budeš: - Dosahovať ciele spoločnosti v oblasti fixných služieb rezidenčného a biznis segmentu (napr. prírastok fixnej zákazníckej bázy) - Analyzovať trh fixných služieb a budovať stratégiu v tejto oblasti - Navrhovať, nasadzovať nové fixné marketingové propozície a zlepšovať existujúce za účelom získavania zákazníckej bázy a zvyšovania jej hodnoty - Vytvárať a spolupodielať sa na aktivitách smerujúcim k zlepšeniu zákazníckej skúsenosti a spokojnosti v oblasti fixných produktov a služieb - Riadiť aktivity v oblasti retencie a lojality v tomto segmente

Tím líder

Kristián Baráti
Head of Segment marketing at O2 Slovakia
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Chceš sa zlepšovať v tom, čo Ťa baví? Radi Ťa v tom podporíme :) . Môžeš sa zapojiť do našej internej akadémie, alebo si nájsť školenie na mieru externe.

Zodpovednosti

30%
Príprava stratégie a konkrétnych návrhov na dosiahnutie stanovených cieľov
20%
Komunikácia naprieč všetkými oddeleniami spoločnosti
20%
Strategický a operatívny monitoring trhu
15%
Riadenie ľudí
15%
Analýza trendov a dát

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Ekonómia
Marketing
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - expert
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
5
Počet rokov praxe v odvetví Počet rokov praxe v odvetví
5 - Marketing a PR
Iné požiadavky Iné požiadavky
- Vzdelanie: VŠ so zameraním na marketing, obchod, stratégiu
- Prax: minimálne 5 rokov na seniorných / manažérskych pozíciách v oblasti marketingu
- Skúsenosti v oblasti produktového manažmentu a/alebo projektového riadenia
- Skúsenosti s vedením tímu - výhodou
- Dobre rozvinuté komunikačné, negociačné a prezentačné zručnosti
- Logické a analytické myslenie
- Dobrý timemanagement a plánovanie
- AJ - aktívne
- MS Office - pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Nezávislosť
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Work-life balance
  5. Atraktívne benefity

-O2 Prázdniny – vieme, že niekedy sa pracuje nad 100% a preto ponúkame aj voľno navyše.
-Home Office - občas potrebujeme väčší kľud na prácu (alebo vybaviť inštalatéra :) ).
-Keď je človek chorý, má ostať doma. Pomôže tým sebe aj kolegom a my mu PN-ku doplatíme.
-Stravné lístky máme aj za dni neprítomnosti v práci.

Ponúkaný plat

2 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Okrem základnej mzdy môžeš získať aj bonusy 2-krát ročne. Tvoja mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím.

Kontakt

Jana Gilanová
HR Business Partners
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Einsteinova 3541/24, Bratislava, Slovensko