Best English Galéria

Našim cieľom je zlepšovať životy ľudí vďaka lepšej angličtine, pomôcť im byť úspešnejšími a sebavedomejšími v živote a otvoriť im dvere do anglicky hovoriaceho sveta, ale aj mnohých príležitostí lepšieho a kvalitnejšieho života a uplatnenia sa aj doma. Alebo kdekoľvek sa rozhodnú.

Náš tím tvoria ľudia, ktorí sú nadšení pre svoju prácu a pokrok študentov je pre nich to najdôležitejšie.

Nie sme veľká korporátna firma, práve naopak. Doležitý je pre nás každý jeden člen tímu a našou snahou je spoločne zlepšovať samých seba a pomáhať iným. Každý z nás sa podieľa na fungovaní firmy, otvorene komunikujeme nápady a návrhy na zlepšenie. Čo nás spája? Spoločný cieľ  - úspešný študent, ktorý vie prakticky použiť, čo sa na kurze naučil a vie  tak pomocou angličtiny zlepšiť svoj život tam, kde chce ON.

Ak chceš patriť do takéhoto tímu, čitaj ďalej :)

Hľadáš novú výzvu a chceš pomôcť iným?Staň sa LEKTOROM! @ Best English
Hľadáš novú výzvu a chceš pomôcť iným?Staň sa LEKTOROM!
Oblasť práce
Vzdelávanie, veda, výskum
Miesto
Typ pracovného pomeru
živnosť
ihneď

Náplň práce

Naša škola má vlastný prepracovaný spôsob učenia, ktorý zvládneš počas tréningu a ten Ti pomôže kvalitne učiť.

TY ako LEKTOR budeš zodpovedný za skupinku vlastných študentov, ktorých budeš učiť novú gramatiku či slovíčka hravou formou, no hlavne ROZPRÁVAŤ ROZPRÁVAŤ ROZPRÁVAŤ CELÉ HODINY! Zbavíš ich strachu a dodáš im chuť zlepšovať sa nielen v angličtine! Budeš pri tom, keď dosiahnu svoje ciele. Začína to vyzerať ako Tvoja vysnívaná práca? Tak čítaj ďalej... :)

Výhody:

-nepotrebuješ žiadnu prax ani špeciálne vzdelanie v obore

-absolvuješ jedinečný a náročný tréning, predtým ako začneš učiť prvých študentov

-získaš nový pohľad na učenie a jazyk

-neštandardná pracovná doba

-kolektív pozitívnych ľudí, ktorí sú nadšení pre to, čo robia!

Nevýhody – pre niekoho tiež výhody :)

-ranné kurzy od 8mej hodiny a večerné do 20tej hodiny

-peniaze iba za skutočne odvedenú prácu, žiaden fix

-práca na živnosť

-a nikdy nekončiace vzdelávanie!

Tím líder

supervisor_photo Lenka Karšayová
riaditeľ
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Tak v tejto oblasti toho máme mnoho. Učitelia samozrejme ako prvé aboslolvujú vstupné vzdelávanie, aby vôbec mohli učiť. Ide o komunikačný kurz, pedagigocký kurz a učiteľský kurz. A tieto oblasti sa v nasledujúcom pracovnom tempe prehlbujú. Pravidelé vzdelávanie je na týždennej báze na učiteľskom meetingu. Dlhodobé vzdelávania je u nás iba vítané a veľmi často schvaľované.

Ďalší kariérny krok

Existuje u nás post "hlavný učiteľ", kam sa môže po dlhoročnej práci u nás učiteľ posunúť, ak ho baví aj administratívna a kontrolná činosť. Ak však učiteľa učenie baví, tak často zostáva na tejto pozícii lebo je to to, čo vlastne chce robiť. Samozrejme, aj učenie samotné sa zlepšuje a vždy je možné sa učiť alternatívam vysvetlenia a učenia.

Celkovo sa však u nás medze nekladú. Ak má učiteľ ambíciu, môže sa z neho stať aj riaditeľ pobočky. Je to iba a výhradne na ňom.

Zodpovednosti

70%
Učiť
15%
Príprava na hodiny
10%
Sám za vzdelávať
5%
Komunikovať so spolupracovníkmi

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (US) - expert
slovenčina - expert
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti
Príjemné vystupovanie
Komunikačné zručnosti
Dobrá schopnosť duplikovať
Vysoká miera diplomacie
Trpezlivosť
Vítané
Vítané zručnosti
Zmysel pre humor
Nadšenie pre angličtinu
Ochota pomáhať
Pedantný
Pracovitý

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Možnosť rýchleho povýšenia

Iné benefity

Podpora rôznorodého vzdelávania.

Ponúkaný plat

500* - 1 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Učiteľ je platený od skutočne odučených hodín.

Doplňujúce informácie

Hľadáš zmenu či výzvu?

Rád sa učíš nové veci a chceš na sebe makať?

Chceš byť ešte väčší profík v angličtine ako už si?

Chceš odovzdávať svoje vedomosti ďalej?

Ak si na každú otázku odpovedal ÁNO, pošli nám životopis a krátky textík, prečo by si chcel učiť.

Kontakt

Diana Dubovská
Nábor personálu
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Grösslingová 2468/51, Bratislava, Slovakia