ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Aktuár IFRS17 špecialista @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Aktuár IFRS17 špecialista
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

• implementácia IFRS 17: štúdium metodiky štandardu a spolupráca na príprave jeho lokálnej implementácie; príprava dát, kalkulácií, výkazov; príprava zadaní pre úpravu aktuárskeho modelu, testovanie systémov/aplikácii; práca na prípave impact studies/dry runov v rámci NN group
• automatizácia aktuárskych výpočtov pre IFRS 17
• komunikácia s NN Group a externými partnermi
• prehlbovanie svojich odborných vedomostí formou samoštúdia, výmenou skúseností a účasťou na interných/externých školeniach a seminároch (napr. Slovenskou spoločnosťou aktuárov /SSA/ pre jej členov)

Požiadavky

Koho hľadáme Ak máte skúsenosti aspoň teoretické skúsenosti s IFRS17; máte analytické a logické myslenie; ak ste samostatný, iniciatívny, zodpovedný a máte navyše záujem o sústavné vzdelávanie , tak hľadáme práve Vás.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poistná matematika, finančná matematika, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý
SQL - pokročilý
Visual Basic for Applications (VBA) - základy

Požadovaná prax

2

Benefity

  • 5 dní voľna navyše k zákonom stanovenej dovolenke

  • Online zaškolenie

  • Práca z domu formou home officu

  • 5 dní "Sick day" v prípade ochorenia

  • Príspevok zamestnávateľa na životné poistenie a dôchodkové sporenie

  • Stravné lístky nad rámec zákona

  • Multišport karta za výhodnú cenu

  • Príspevok na dopravu

Ponúkaný plat

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

2 000 EUR/mesiac

Kontakt

Jana Šimková

Adresa

Bratislava, Slovensko