ponuka je uzatvorená

JobAngels je unikátny projekt, v ktorom digitalizujeme, zefektívňujeme a vnášame moderné technológie a ľudskosť do oblasti náboru ľudí.

Vytvorili sme jedinečnú komunitu anjelov, vďaka ktorej môže každý zdieľať pracovné ponuky svojim známym i neznámym, a pomôcť im tak nájsť prácu snov.

Ľuďom, ktorí aktívne hľadajú nové výzvy i pasívnym uchádzačom prinášame transparentný pohľad za dvere firiem. Vďaka jedinečnému dizajnu pracovných ponúk obohatených o fotografie a videá umožňujeme spoznať bližšie pracovné prostredie a kultúru firmy skôr, ako sa rozhodnú zaslať svoj životopis.

V JobAngels ešte stále vládne start-up spirit, hravé, kreatívne a dynamické prostredie, kde je každý člen tímu súčasťou tvorby príbehu a budúcnosti firmy.

Junior PHP Web Developer @ JobAngels
Junior PHP Web Developer
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
skrátený úväzok
ihneď

Náplň práce

Máš skúsenosti s tvorbou webu, táto práca ťa baví a chceš sa v danej oblasti rozvíjať? Do JobAngels hľadáme nového Junior PHP Web Developera a radi by ste ťa stretli.

Nechceme Ťa lákať na kafé, či ovocíčko (ktoré máme) ani na kalčetko v zasadačke (ktoré nemáme). Myslíme si, že je pre Teba omnoho dôležitejšie chodiť do práce:

  1. bez turniketov a čipových kariet
  2. bez technológií z minulého desaťročia
  3. bez byrokracie a schvaľovacích procesov

Môžeš sa nás opýtať na čokoľvek, a pár odpovedí možno nájdeš už v priloženom FAQ nižšie.

Tešíme sa na teba :)

FAQ:

Q: S čím presne sa v práci stretnem?
A: Najnovšie Nette a Bootstrap. Mal(a) by si mať solídnu znalosť PHP, MySQL a JavaScript. Dostaneš však veľkú slobodu v použití technológií, ktoré by náš produkt posunuli ďalej.  Zíde sa ti skúsenosť s API, obzvlášť Google a Facebook, nakoľko budeš súčasťou vývoja nášho vlastného API.

Q: Akou formou sa zadeľujú úlohy?
A: Máme prehľadnú KANBAN nástenku v Jira-e. Po dokončení úlohy si z back-logu vyberieš ďalšiu.  Po pravde, nakoľko máme stále kopec nápadov, úloh máme fakt dosť a postupne si ich prerozdeľujeme.

Q: Podľa čoho a kto určuje priority daných taskov?
A: Každý týždeň si my, programátori (momentálne sme traja), rozdeľujeme úlohy podľa priority na daný týždeň. Okrem toho prediskutujeme aj nejaké nové nápady, vylepšenia pre zlepšenie efektivity alebo či ťa daná úloha vôbec baví.

Q: Máte ako tím nejaké stanovené ciele alebo víziu?
A: Každý kvartál si ich spoločne nastavujeme. Nakoľko chceme kompletne prekopať našu stránku, určite sa zídu tvoje skúsenosti a staneš sa súčasťou tvorby tohto nového riešenia. Okrem toho uvažujeme vyvinúť vlastnú mobilnú aplikáciu a realizovať nápady, s ktorými prídeš ty.

Q: Čo keď si budem chcieť poriadne naštudovať dokumentáciu alebo sa zoznámiť s novou technológiou ešte predtým, než začnem písať kód?
A: Jasné, urobíš si priestor podľa vlastných potrieb a potom začneš programovať.

Tvoj šéf a kolega

supervisor_photo Peter Kovalčík
Lead Web Developer
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

50%
Vytváranie aplikačných komponentov za použitia PHP (Nette)
30%
Vytváranie užívateľského prostredia (HTML, CSS, JQuery)
20%
Spolupráca s tímom pri navrhovaní riešení

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Počet rokov praxe
1
Pozícia vhodná aj pre:
študenta
Požadované zručnosti
HTML (XHTML)
PHP
JavaScript ( jQuery)
MySQL
CSS (Less)
Vítané
Vítané zručnosti
Nette Framework
Bootstrap
práca s GIT
základy UNIX
React.js

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Work-life balance

Ponúkaný plat

7* - 10 EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Kontakt

Mária Dudová
HR Manager

Adresa

Jakubovo námestie 13, Bratislava, Slovensko