ponuka je uzatvorená

Vznikli sme v roku 2007 v Bratislave a naša posádka sa odvtedy rozrástla už na 200 herných nadšencov prinášajúcich zábavu pre ľudí z celého sveta. Naše súčasné portfólio sa skladá z hier TrainStation, Emporea, Diggy's Adventure, Seaport a novo vydaných hier Galactic Junk League a Fable Clinic. Všetky sú dostupné zadarmo.

Ďalej tiež pracujeme na nových Match 3 projektoch a pripravujeme Seaport pre mobilné zariadenia.

Hráčska podpora @ Pixel Federation
Hráčska podpora
Oblasť práce
Herný priemysel
Miesto
Petržalka
ihneď

Náplň práce

Tvojou náplňou bude v cudzích jazykoch emailovou formou riešiť problémy, ktoré nám hráči pošlú.

Ale nielen to, budeš spolupracovať s inými oddeleniami v rámci Pixel Federation - Quality Assurance a Game Design.

A hlavne, veľa sa hrať.

Možnosti rozvoja

Postupné rozširovanie aktivít o úlohy ako sú práca s komunitou, komunikácia s hráčmi na fóre, fan page a v rôznych skupinách na Facebooku.

Zodpovednosti

65%
hráčsky support
20%
práca s komunitou
15%
spolupráca s QA a GD

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (US) - pokročilý
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky
Najdôležitejším predpokladom pre túto prácu je aktívne ovládanie anglického a nemeckého jazyka.
V rámci tejto pozície sú kladené požiadavky na samostatné myslenie, organizačnú schopnosť, kultivovanosť a pohotovosť komunikácie, schopnosť sociálneho kontaktu, schopnosť pracovať v tíme, rozhodnosť, odolnosť voči mentálnej záťaži, flexibilitu. Vzhľadom na náplň práce je tiež nevyhnutný záujem o hry, najmä tie na Facebooku.
Vítané
Jazyky
nemčina - pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.

- možnosť využívať fitness
- zvýhodnené členstvo v súkromnom zdravotníckom zariadení ProCare
- možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme
- chillout zónu so šípkami, stolovým futbalom, arkádovými automatmi a stolovými hrami
- firemnú knižnicu v chill out zóne
- firemné masáže
- sick days
- ovocie
- a so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)

Ponúkaný plat

950* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 950 Eur Brutto + bonusy

Doplňujúce informácie

Ak ťa táto pracovná ponuka zaujala, pošli nám svoje CV v angličtine a

nemčine a napíš nám tiež v nemčine pár riadkov o tvojej najobľúbenejšej
hre (nemusí byť len PC hra). Budeme sa tešiť.

Kontakt

Martina Zruban
Talent Manager

Adresa

Einsteinova3399/19, Petržalka, Slovensko