Úspešnosť Tatra banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatra banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Middleware vývojár @ Tatra banka
Middleware vývojár
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Petržalka
ihneď

Náplň práce

Vývojár so zameraním na integráciu aplikácií

·    Baví Ťa programovanie, analýza a kontakt s novými technológiami?
·    Láka Ťa pracovať v dynamickom prostredí a máš chuť vedieť ako to chodí v bankovom prostredí?
·    Chceš zúžitkovať svoje skúsenosti a aj nás inšpirovať pri našom rozvoji?
·    Máš chuť sa neustále zlepšovať a rozširovať svoj prehľad v technológiách a trendoch?
·    Patrí medzi tvoje vlastnosti úprimnosť, náročnosť, vzájomný rešpekt a úcta?
·    Fascinuje ťa zaoberanie sa detailami, ale aj pohľad zo širšej perspektívy?

Tak máš príležitosť pracovať práve s nami!

Budeš súčasťou oddelenia distribučných kanálov.  Naše oddelenie sa zameriava na inovácie, pracuje s modernými technológiami a aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky. Flexibilita je naša každodennosť, ale máme radi systematickosť a precíznosť. Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami podieľajúcimi sa na dodávke a prevádzke riešení.
Náplň práce

·    Analýza a implementácia služieb zabezpečujúcich integráciu aplikácií v banke, integrovanie externých aplikácií do interného bankového prostredia, návrh a vývoj backend služieb pre rôzne systémy v banke
·    Tvorba analytickej dokumentácie
·    Participácia na tvorbe stratégie a roadmap pre rozvoj systému
·    Proaktívna komunikácia s našimi business partnermi ·    Proaktívna komunikácia s našimi IT partnermi
·    Podpora testovania prevádzky systému
·    Ladenie perfomance

Zodpovednosti

20%
Analýza a implementácia služieb zabezpečujúcich integráciu aplikácií v banke, integrovanie externých aplikácií do interného bankového prostredia, návrh a vývoj backend služieb pre rôzne systémy v banke
20%
Tvorba analytickej dokumentácie
20%
Participácia na tvorbe stratégie a roadmap pre rozvoj systému
20%
Proaktívna komunikácia s našimi business a IT partnermi
20%
Podpora testovania prevádzky systému

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Iné požiadavky
Aké zručnosti a skúsenosti potrebuješ, aby si to s nami zvládol/la?

· Znalosť Message-oriented middleware / Message queuing
· Skúsenosti s IBM Integration Bus, prípadne s inými ingračnými platformami sú výhodou
· JMS, XML, SOAP, REST
· Praktická znalosť SQL
· Znalosť Javy prípadne iného programovacieho jazyka výhodou
· Komunikatívnosť a analytický pohľad na riešenie problémov priamo s biznisom Ti pomôžu ľahšie ukázať čo v Tebe je.

Vítané
Iné preferencie
Ak budú Tvoje návrhy vlastných riešení podporené schopnosťou nájsť kompromis medzi dokonalým riešením a časom realizácie, tak Projektoví Manageri Ťa budú obľubovať.
Nemusíš byť superhrdina, ale mať dobrú sebakoordináciou, flexibilnosť, ale aj dôslednosť sa Ti budú hodiť.

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Work-life balance
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Prestížny zamestnávateľ

Iné benefity

· Možnosť stáť pri zrode bankových inováci
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas v

Adresa

Černyševského48, Petržalka, Slovakia