ponuka je uzatvorená

Náš business je business o ľuďoch. Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ

Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:

#BE OPEN

#VALUE OUR PEOPLE

#DELIVER ON THE PROMISE

#LIVE THE COMMUNITY#

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my:

Klientsky orientovaní Staráme sa o nášho klienta. Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie. Simple & smart

Orientovaní na výkon. Hľadáme jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov

Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Sme prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva.

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

LIKVIDÁTOR POISTNÝCH UDALOSTÍ - MOTOROVÉ VOZIDLÁ @ Generali Poisťovňa, a.s.
LIKVIDÁTOR POISTNÝCH UDALOSTÍ - MOTOROVÉ VOZIDLÁ
Oblasť práce Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto Miesto
Bratislava (Karlova Ves)
ihneď

Náplň práce

Rozumieš svetu automobilov, bavia ťa autá, vyznáš sa v nich  a chceš sa naučiť likvidovať poistné udalosti z motorových vozidiel?

Ak áno, určite pošli svoje CV. Tvojou úlohou bude:

  • zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí klientov (činnosti súvisiace s likvidáciou vymedzeného okruhu PU
  • povinné zmluvné poistenie/ havarijné poistenie
  • korešpondencia spojená s poistnou znalosťou, spracovanie škodovej agendy a administratívy k poistnej udalosti (prevzatie škodovej agendy, kontrola údajov, overovanie poistného krytia)
  • komunikácia s klientom ako aj so znalcami, právnikom, technikom a pod.
  • realizácia výpočtov nákladov na opravu

Zodpovednosti

80%
Komplexná likvidácia poistných udalostí
20%
Komunikácia s klientom ako aj so znalcami, právnikom, technikom a pod.

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Elektrotechnika
Priemyselná výroba
Strojárstvo
Iné požiadavky Iné požiadavky
SŠ vzdelanie dopravného či technického smeru
Znalosť konštrukcie vozidiel, technická znalosť - podmienkou
Znalosť kalkulačných programov pre výpočet nákladov na opravu - veľkou výhodou
Ochota vzdelávať sa - schopnosť samostatne jednať, schopnosť argumentácie, schopnosť prijímať rozhodnutia
Dôslednosť, odolnosť voči stresu
Schopnosť pracovať v tíme
Vysoké pracovné nasadenie
Vyššie odborné vzdelanie

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity

•práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
•možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia
•Generali Akadémia
•rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
•flexibilný pracovný čas
•dni pracovného voľna naviac
•rehabilitačné a regeneračné služby
•zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
•zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky
•firemné akcie pre zamestnancov
•Multisport karta
•možnosť home office

Ponúkaný plat

900* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Doplňujúce informácie

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Našim zmyslom je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme.
O našich klientov a zamestnancov sa na Slovensku staráme už 22 rokov. Snažíme sa nájsť pre nich najoptimálnejšie riešenie v oblasti životného aj neživotného poistenia. Máme schopnosť nachádzať jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Do všetkého, čo robíme, dávame energiu a nadšenie. Sme silne motivovaní dosahovať ciele. Ciele sú pre nás výzvou, pred ktorou sa nezastavujeme.
Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Snažíme sa byť prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva a zároveň staviame na profesionalite a odbornosti našich zamestnancov.

Kontakt

Mgr. Silvia Ondrejovičová
HR Business Partner

Adresa

Lamačská cesta 3a, Karlova Ves, Bratislava, Slovensko