Manažér obchodnej skupiny NN pre oblasť Košice @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Manažér obchodnej skupiny NN pre oblasť Košice
Miesto Miesto
Košice
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

Ak máš odhodlanie a ambície, hľadáme TEBA! :o)
Náplň pozície :

  • vyhľadávanie a výber obchodníkov (výberové pohovory)
  • adaptácia, rozvoj, motivácia a vedenie tímu
  • monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky, stanovené plány a ciele tímu

Požiadavky

Koho hľadáme Požadujeme:

  • obchodnícke vnímanie
  • manažérske ambície
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • schopnosť riadiť a manažovať svoj čas
  • zodpovednosť

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Benefity

Prvý rok fixný príjem
Kvalitný adaptačný proces
Vzdelávanie pre manažérov aj obchodníkov zadarmo
Podpora personalistu a manažérskeho tímu
Flexibilita
Zázemie stabilnej spoločnosti
Online platformy na obchod, riadenie tímu aj výbery spolupracovníkov

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 500 EUR/mesiac

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 176-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Prestížny inštitút The Top Employers Institute* oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

Kontakt

Radko Volak

Adresa

Košice, Slovensko