ponuka je uzatvorená
Staňte sa osobným bankárom pre bonitných klientov v Bratislave @ Tatra banka

Ponuka práce: Staňte sa osobným bankárom pre bonitných klientov v Bratislave

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 550 EUR / mesiac

Náplň práce

• Vašou náplňou práce bude starostlivosť o bonitných / afluentných klientov. Budete im radiť, ako spravovať svoje financie a ponúkať im služby, ktoré najlepšie vystihnú ich potreby. Budete pracovať s pestrým portfóliom špecializovaných produktov.
• Získate výnimočných kolegov – počas prvých mesiacov v Tatra banke na vás čaká intenzívny a vysoko individualizovaný rozvoj, ktorým vás budú sprevádzať vaši kolegovia – experti na osobné bankovníctvo, investície, hypotekárne úvery a iné.
• Dostanete od nás plne vybavenú vlastnú kanceláriu – s mobilným telefónom a notebookom – v jej pohodlí budete pracovať najmä s našimi inováciami, najmodernejšími digitálnymi produktami a službami našej banky, ktoré sú pravidelne oceňované na svetovej i európskej úrovni. Medzi naše najčerstvejšie ocenenia patria napríklad tieto: Najinovatívnejšia digitálna banka na Slovensku v roku 2020 a Najlepší mobilný web v strednej a východnej Európe. Svojim klientom budete radiť, ako tieto digitálne produkty využívať na maximum.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky

• Dokážete vytvoriť a zachovať rovnováhu medzi biznisom a budovaním vzťahov, a profitovať z nej.
• Dokážete pútavo a zaujímavo rozprávať.
• Pri komunikácii s klientom viete predvídavo čítať medzi riadkami a rýchlo reagovať na jeho životné momenty ponukou správnych riešení.
• Vaše pracovné návyky sú výrazne orientované na plánovanie a plnenie zadaných úloh.
• Máte záujem o neustály sebarozvoj. (Prvé mesiace vo vašej novej práci to bude iba o rozvoji.)

Vítané

Benefity

• Ako inovatívny líder vo svete bánk vám vieme ponúknuť stabilný priestor pre dlhodobú spoluprácu. Pokiaľ budete mať záujem zlepšovať sa a patriť medzi TOP bankárov, máme pre vás pripravených množstvo vzdelávacích aktivít.
• Možnosť podieľať sa na strategických rozhodnutiach v banke. Prirodzeným vývojom budete mať možnosť posunúť sa z pozície osobného bankára na kľúčové manažérske pozície.
• Home office a časová flexibilita sú samozrejmosťou.
• Okrem najnovšieho dizajnu v priestoroch našich pobočiek sa na trendy sústredíme aj v odievaní: prišli sme s naším vlastným Business dress kódom. Vďaka tomuto štýlu budete môcť vyjadriť svoju osobnosť aj prostredníctvom oblečenia a nestratíte pritom bankovú profesionalitu a dôveru klientov. Ako bonus dostanete od nás príspevok 300 €.
• Keď u nás pracujete, získavate bankové produkty zadarmo alebo za zvýhodnených podmienok. Mesačne tak môžete ušetriť aj viac než 100 €. Kúpa auta, nehnuteľnosti alebo šetrenie na dôchodok budú pre vás o to jednoduchšie.
• Detailné informácie o všetkých benefitoch nájdete na našom kariérnom portáli. Určite vás poteší až 5 dní voľna navyše, zľavy od rôznych spoločností, či možnosť kúpiť si prioritné akcie Tatra banky.

1 550* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Nástupná mzda 1550 € brutto pri plnom úväzku. Navyše si u nás dokážeš zarobiť na odmenách už od 1. mesiaca po nástupe do práce. Odmeny priemerne vo výške od 400 € do 1000 € mesačne brutto. Odmeny sú súčasťou variabilnej zložky mzdy, ktorá je závislá od plnenia predajného plánu.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Sára Škárová

Adresa

Bratislava, Slovensko