ponuka je uzatvorená
SLA manažér @ Tatra banka

Ponuka práce: SLA manažér

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 700 EUR / mesiac

Náplň práce

• Baví Ťa pestrá práca s novými technológiami a aplikáciami?
• Láka Ťa pracovať v dynamickom prostredí a máš chuť vedieť ako to chodí v banke?
• Chceš zužitkovať svoje skúsenosti?
• Máš chuť sa neustále zlepšovať?
• Baví ťa pracovať s ľuďmi?
• Vieš počúvať a vnímať potreby druhých, ale aj vhodne prejaviť svoj názor?
• Patrí medzi tvoje vlastnosti úprimnosť, náročnosť, vzájomný rešpekt a úcta?
• Láka ťa rozmanitá práca a vieš si ju dobre zorganizovať?
• Tak máš príležitosť pracovať práve s nami!
• A kto sme my?
• Sme tím ľudí, ktorí Ti poskytnú potrebnú podporu. Tímovú prácu a spoločnú orientáciu na výsledky máme v DNA. Nebudeš mať núdzu o komplexitu a rôznorodosť úloh, ale aj o fungovanie v tíme ľudí nielen čistých IT (interných aj externých), ale aj biznis. Spoznáš široké spektrum nových ľudí a priateľskú (ale náročnú) pracovnú atmosféru. Naše bezproblémové operatívne fungovanie bude aj Tvojou prioritou.
• Budeš súčasťou tímu, ktorý pomáha pri zavádzaní inovácií, pracuje s modernými technológiami a aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky. Sledujeme a udržujeme kvalitu prevádzkovaných služieb dôležitých pre interných užívateľov banky ako aj klientov. Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami podieľajúcimi sa na tvorbe a prevádzke riešení. Aká bude tvoja náplň práce:
• Budeš primárnym kontaktom medzi bankou a dodávateľom zverených IT Služieb
• Zabezpečovať komunikáciu zmien cez rôzne oddelenia banky
• Zodpovednosť za aktualizáciu zmluvnej dokumentácie k SLA danej IT služby
• Pravidelné sledovanie zmluvne dohodnutých SLA parametrov
• Reporting kvality služby na relevantný management banky
•  Súčinnosť pri auditoch služby a následných implementácii nápravných opatrení
• Koordinácia riešenia kritických incidentov/výpadkov IT služby
• Zodpovednosť za dodanie drobných zmien IT Služby
• Identifikácia problémov a rizík, navrhovanie riešení, prijímanie nápravných opatrení a ich realizácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Iné požiadavky

Aké zručnosti a skúsenosti potrebuješ, aby si to s nami zvládol/la?
• Skúsenosti na podobnej pracovnej pozícií sú výhodou
• Komunikatívnosť a analytický pohľad na riešenie problémov
• Vedieť aktívne komunikovať v anglickom jazyku
• Ďalšie vlastnosti: spoľahlivosť, trpezlivosť, dôslednosť, samostatnosť a tímovosť

Vítané

Benefity

• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Práca so skúsenými lídrami
• Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• Príspevok na zdravotnú starostlivosť
• Príspevok na DDS
• Dovolenka PLUS

1 700* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1700 € brutto pri plnom úväzku.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Adela Kukumbergová

Adresa

Bratislava, Slovensko