JobAngels je unikátny projekt, v ktorom digitalizujeme, zefektívňujeme a vnášame moderné technológie a ľudskosť do oblasti náboru ľudí.

Vytvorili sme jedinečnú komunitu anjelov, vďaka ktorej môže každý zdieľať pracovné ponuky svojim známym i neznámym a pomôcť im tak nájsť prácu snov. Ľuďom, ktorí aktívne hľadajú nové výzvy i pasívnym uchádzačom prinášame transparentný pohľad za dvere firiem. Vďaka jedinečnému dizajnu pracovných ponúk obohatených o fotografie a videá umožňujeme spoznať bližšie pracovné prostredie a kultúru firmy skôr ako sa rozhodnú zaslať svoj životopis. Na pozadí JobAngels samozrejme stojí prepracované technické riešenie, UI a analýza dát.

V JobAngels ešte stále vládne start-up spirithravé, kreatívne a dynamické prostredie, kde je každý člen tímu súčasťou tvorby príbehu a budúcnosti firmy.

Google Ads marketér @ JobAngels
Google Ads marketér
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Staré Mesto
Typ pracovného pomeru
skrátený úväzok
ihneď

Náplň práce

Našim klientom pomáhame rozšíriť pracovné ponuky na Facebook za pomoci umelej inteligencie. Aktuálne ju rozširujeme aj o reklamy na Google. Tvojou úlohou bude nastavovať API Google Ads, analyzovať dáta, hľadať súvislostinavrhovať riešenia, ktoré zefektívnia úspešnosť jednotlivých kampaní.

Jednoducho budeš učiť našu umelú inteligenciu ako robiť kampane pre Google Ads. No nemusíš sa báť, že by ťa jedného dňa nahradila - tvoje skills budeme rozvíjať a potrebovať neustále.

Neminie ťa práca s Excelom a analytickými nástrojmi. Všetky tvoje nápady a vylepšenia môžeš konzultovať s našimi skúsenými kolegami, ktorí ti pomôžu s ich realizáciou.

Tvoj šéf a kolega

supervisor_photo Andrej Winter
Founder at Jobangels.com
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Budeš pri zavádzaní najmodernejších technológií v oblasti HR, získaš prehľad o umelej inteligencii. Budeš sa rozvíjať za hranice oblastí Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads,... Budeš súčasťou prototypovania úplne nového produktu a jeho spúšťania aj za hranicami Slovenska.

Ďalší kariérny krok

Perspektíva práce na plný úväzok.

Zodpovednosti

60%
Odovzdávanie tvojich Google Ads schopností umelej inteligencii
40%
Kontrola umelej inteligencie, či všetko pochopila správne ?

Požadované
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Pozícia vhodná aj pre:
študenta / absolventa
Požadované zručnosti
Excel
Google Ads - skúsenosti s kampaňami
Iné požiadavky
analytické myslenie, precíznosť,
schopnosť spolupracovať a
dotiahnuť úlohy do konca,
zodpovedný a proaktívny prístup k práci

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Zaujímavé a inšpiratívne projekty

- cool office v centre mesta, kde nechýba teraska a dobrá káva
- kreatívne a dynamické prostredie, v ktorom tvoj hlas a nápady zavážia
- pracovný čas si vyskladáš podľa vlastnej dostupnosti ;-)

Ponúkaný plat

5* - 7 EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

Pošli nám svoj životopis a motivačný list. Zaujíma nás, čo ťa na tejto práci motivuje, kde by si sa chcel rozvíjať a prečo by si práve ty bol vhodný člen do nášho tímu. Tešíme sa na teba!

Kontakt

Mária Dudová
HR Manager
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Jakubovo námestie13, Staré Mesto, Slovensko