PPC Špecialista @ JobAngels
PPC Špecialista
Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
ihneď
Ponúkaný plat
1 300 EUR / mesiac

Náplň práce

Ako PPC špecialista budeš v tíme JobAngels zodpovedný/á za:

  • vytváranie a plánovanie PPC kampaní naprieč rôznymi digitálnymi kanálmi, ako sú: Facebook, LinkedIn, Google či Redit.
  • dohliadanie na existujúce kampane a dávať odporúčania, ako ich optimalizovať
  • zodpovednosť za daný rozpočet a KPI
  • koordináciu externých partnerov, ako sú napríklad grafici
  • analyzovanie trendov
  • vypracovanie podrobných analýz a reportov kampaní

Zodpovednosti

50%
vytváranie a plánovanie PPC kampaní naprieč rôznymi digitálnymi kanálmi, ako sú: Facebook, LinkedIn, Google či Redit
25%
dohliadanie na existujúce kampane a dávať odporúčania, ako ich optimalizovať
25%
vypracovanie podrobných analýz a reportov kampaní

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
2
Iné požiadavky

  • aspoň 2 roky skúseností s optimalizáciou PPC kampaní
  • bezchybná znalosť Google Ads a Facebook Ads
  • schopnosť pracovať v MS Excel, Google Analytics
  • analytické a strategické myslenie
  • samovzdelávací prístup

Vítané

Benefity

  • home office podľa toho ako Ti to bude vyhovovať
  • flexibilný pracovný čas
  • rôzne školenia a jazykové kurzy ( AJ, NJ ) - v rámci pracovného času

1 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Na základe skúseností.

V JobAngels veríme, že správni ľudia na správnom mieste sú hnacím motorom rastu a zmeny spoločnosti.

Preto sme pre vás vytvorili pracovný portál, ktorý kombinuje pri hľadaní vhodných kandidátov ALIS Machine Learning s komunitou viac ako 600 aktívnych Anjelov.

Prečo? Lebo aj keď uznávame a využívame silu technológie, vieme, že ešte vždy sa o tých najlepších ponukách ako ľudia často dozvieme práve cez svoje bližšie i širšie komunity.

Vďaka tomu Vám vieme priniesť zaujímavých, predovšetkým pasívnych kandidátov.

Kontakt

Martina Štarková

Adresa

Bratislava, Slovensko