Manažér korporátneho centra - pre oblasť Prievidza a okolie @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Manažér korporátneho centra - pre oblasť Prievidza a okolie
Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup
dohodou

Náplň práce

Ste skúsený obchodník a zároveň máte ambície riadiť a budovať svoj obchodný tím?
Pridajte sa do tímu NN, kde náplňou pozície manažéra korporátneho centra je:

  • starostlivosť o pridelené portfólio zamestnávateľov poskytujúcich príspevky do 3. dôchodkového piliera (v trenčianskom kraji spolupracujeme s viac ako 1500 zamestnávateľmi )
  • akvizície nových firemných klientov, uzatvárania DDS zmlúv (3. dôchodkový pilier) a DSS zmlúv (2. dôchodkový pilier)
  • pravidelná komunikácia so zamestnávateľmi v pridelenom regióne
  • komplexná starostlivosť a poradenstvo, uzatváranie zmlúv
  • riadenie a podpora pridelených externých predajcov dôchodkových produktov
  • nábor a tvorba svojho externého obchodného tímu
  • absolvovanie procesu vzdelávania (školenia, webináre, e-learning, samovzdelávanie)
  • účasť na pravidelných poradách

Požiadavky

Koho hľadáme Predsa dobrého kolegu /kolegyňu, ktorého prednosťou je:

  • komunikatívnosť ( v oslovovaní a nadväzovaní kontaktov sa cítiš dobre )
  • spoľahlivosť (plníš a dodržiavaš dohody, ľudia v tvojom okolí sa na teba môžu spoľahnúť)
  • príjemné vystupovanie, prezentačné zručnosti
  • prax v oblasti obchodu, príp. bankovníctva, či poisťovníctva je výhodou, nie však podmienkou
  • ochota cestovať v danom regióne – pozícia si vyžaduje prácu v teréne
  • obchodnícke vnímanie, orientáciu na výsledok, ktorá je v prvom rade zameraná na spokojnosť tvojho klienta
  • samostatnosť , vieš si manažovať svoj čas , operatívne prijímaš a zvládaš potrebné zmeny
  • ambicióznosť, chceš na sebe pracovať, učiť sa

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Benefity

  • práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu doplnkového dôchodkového sporenia
  • atraktívny a žiadaný produkt dôchodkového sporenia s unikátnym zhodnotením a veľkým potenciálom rastu
  • zaujímavé finančné ohodnotenie podporené fixnou zložkou, transparentným a motivujúcim províznym systémom bez obmedzenia výšky provízie
  • prepracovaným adaptačným a vzdelávacím procesom, ktorý dostaneš opäť bez nároku vrátenia našej investície , vzdelávací proces podporujeme a vykonávame aj online
  • systémom vzdelávania podporujúcim osobný a kariérny rast

Ponúkaný plat

1 850* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 850 EUR/mesiac

Obchodné aktivity NN Group nadväzujú na 175-ročnú históriu

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny s viac ako 175-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 19 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomáhať ľuďom starať sa o to, na čom im najviac záleží.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

NN Životná poisťovňa je už tretí rok po   sebe TOP zamestnávateľ

Prestížny inštitút The Top Employers Institute oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

NN na Slovensku

Sme lídrom na slovenskom trhu s dôchodkami nielen v počte klientov II. a III. piliera, ale aj v objeme spravovaných dôchodkových úspor. Rovnako patríme k popredným poskytovateľom životného poistenia, ktorý svojim klientom a ich rodinám ponúka istotu finančného zabezpečenia v čase núdze. Podľa prieskumu spoločnosti KPMG patrí dnes NN medzi top 20 najobľúbenejších značiek na slovenskom trhu. Veľmi si vážime dôveru našich klientov a ďakujeme za ich priazeň.

Na Slovensku pod značku NN spadajú nasledovné spoločnosti:

  • NN Životná poisťovňa, a.s.
  • NN Dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
  • NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.

Kontakt

Petronela Ježíková

Adresa

Prievidza, Slovensko