Prácu vám dajú na mnohých miestach. Prácu s tým správnym nábojom vám dáme iba my! Unicorn, to je v súčasnosti viac ako 1 100 ICT špecialistov, manažérov a ďalších odborníkov. Firma neustále rastie, tak ako rastie aj celé IT odvetvie. Pribúdajú nové projekty a naše riešenia si vyberajú stále noví významní klienti. S novými zákazkami vzniká aj potreba nových spolupracovníkov, ktorí by spolu s nami všetkými vytvorili pevný základ pre ďalšie úspechy našej spoločnosti.

Našim novým spolupracovníkom dávame možnosť dostať sa k zaujímavej práci, atraktívnym projektom a možnosti pôsobiť napríklad aj v jednom z našich zahraničných vývojových centier. Máte jedinečnú príležitosť pracovať v IT pre tých najväčších hráčov na trhu. Tak to využite!

IT Analytik @ UNICORN
IT Analytik
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Na interný projekt pre vývoj custom riešenia hľadáme IT Analytika s dobrými komunikačnými znalosťami, ktorý sa nebojí nových výziev.

Náplň práce:

- Príprava a design riešenia pre custom požiadavky

- Zapracovanie custom požiadaviek do existujúcej špecifikácie

- Aktívna komunikácia s klientom pri tvorbe špecifikácií

- Poskytovanie dodatočných konzultácii v prípade potreby

- Aktívna spolupráca s vývojovým a testerským tímom

- Otestovanie riešenia cross prostredia

- Pro klientský prístup

Možnosti rozvoja

- Zaujímavý klient - jedna z najväčších nadnárodných bankových spoločností na Slovensku
- Práca v priateľskom tíme
- Možnosť kariérneho rastu

Ďalší kariérny krok

- Možnosť smerovania buď na Biznis Analytik prípadne na pozíciu Projektového manažéra

Zodpovednosti

40%
Návrh optimálneho riešenia požiadaviek v kontexte existujúceho riešenia
30%
Analýza požiadaviek, komunikácia so zadávateľom a klarifikácia požiadaviek
20%
Komunikácia s vývojármi
10%
Organizovanie a vedenie stretnutí so zadávateľmi požiadaviek, spracovanie výstupov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Počet rokov praxe
1
Požadované zručnosti
UML - pokročilý
SQL - pokročilý
Iné požiadavky
- Nutné sú skúsenosti na obdobnej pozícii
- Znalosť bankového sektora výhodou
- Silné analytické myslenie
- Proaktivita, schopnosť riešiť problémy, sprocesovať riešenie požiadaviek
3
Vítané zručnosti
- Znalosť Enterprise Architect alebo iného modelovacieho nástroja výhodou
- Orientácia v technológiách (základy JEE, Oracle, ...) výhodou

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Možnosť rýchleho povýšenia
  4. Atraktívny rozvojový program

Iné benefity

- Zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- 5 dní na "rekondičné voľno"
- Spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii
- Mladý, dynamický kolektív s priateľskou atmosférou
- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- Benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- Príspevok na šport a revitalizáciu
- Firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné
- Netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Ponúkaný plat

1 200* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

+ 800€ osobné ohodnotenie na základe schopností a skúseností preukazaných na pohovore

Kontakt

Denisa Farkasová
IT Recruitment Consultant
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Ševčenkova34, Bratislava, Slovensko