Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.

Firma neustále rastie, tak ako rastie aj celé IT odvetvie. Pribúdajú nové projekty a naše riešenia si vyberajú stále noví významní klienti. S novými zákazkami vzniká aj potreba nových spolupracovníkov, ktorí by spolu s nami všetkými vytvorili pevný základ pre ďalšie úspechy našej spoločnosti. Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2100 spolupracovníkov.

Našim novým spolupracovníkom dávame možnosť dostať sa k zaujímavej práci, atraktívnym projektom a možnosti pôsobiť napríklad aj v jednom z našich zahraničných vývojových centier. Máte jedinečnú príležitosť pracovať v IT pre tých najväčších hráčov na trhu. Tak to využite!

IT Analytik @ UNICORN
IT Analytik
Oblasť práce Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto Miesto
Bratislava (Petržalka)
ihneď

Náplň práce

Na interný projekt pre vývoj custom riešenia hľadáme IT Analytika s dobrými komunikačnými znalosťami, ktorý sa nebojí nových výziev.

Náplň práce:

- Príprava a design riešenia pre custom požiadavky

- Zapracovanie custom požiadaviek do existujúcej špecifikácie

- Aktívna komunikácia s klientom pri tvorbe špecifikácií

- Poskytovanie dodatočných konzultácii v prípade potreby

- Aktívna spolupráca s vývojovým a testerským tímom

- Otestovanie riešenia cross prostredia

- Pro klientský prístup

Možnosti rozvoja

- Zaujímavý klient - jedna z najväčších nadnárodných bankových spoločností na Slovensku
- Práca v priateľskom tíme
- Možnosť kariérneho rastu

Ďalší kariérny krok

- Možnosť smerovania buď na Biznis Analytik prípadne na pozíciu Projektového manažéra

Zodpovednosti

40%
Návrh optimálneho riešenia požiadaviek v kontexte existujúceho riešenia
30%
Analýza požiadaviek, komunikácia so zadávateľom a klarifikácia požiadaviek
20%
Komunikácia s vývojármi
10%
Organizovanie a vedenie stretnutí so zadávateľmi požiadaviek, spracovanie výstupov

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
UML - pokročilý
SQL - pokročilý
Iné požiadavky Iné požiadavky
- Nutné sú skúsenosti na obdobnej pozícii
- Znalosť bankového sektora výhodou
- Silné analytické myslenie
- Proaktivita, schopnosť riešiť problémy, sprocesovať riešenie požiadaviek
3
front.jobOffer.prefferedSkills Vítané zručnosti
- Znalosť Enterprise Architect alebo iného modelovacieho nástroja výhodou
- Orientácia v technológiách (základy JEE, Oracle, ...) výhodou

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Možnosť rýchleho povýšenia
  4. Atraktívny rozvojový program

- Zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce - 5 dní na "rekondičné voľno" - Spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii - Mladý, dynamický kolektív s priateľskou atmosférou - vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy - Benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar) - Príspevok na šport a revitalizáciu - Firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné - Netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Ponúkaný plat

1 200* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

+ 800€ osobné ohodnotenie na základe schopností a skúseností preukazaných na pohovore

Kontakt

Denisa Farkasová
IT Recruitment Consultant
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Ševčenkova 34, Petržalka, Bratislava, Slovensko