ponuka je uzatvorená

SimpleCell Networks Slovakia a.s. je prvý a jediný celonárodný operátor siete určenej pre Internet vecí (IoT) na technológii SigfoxSigfox je za posledné roky jedna z najúspešnejších technologických spoločností, ktorej cieľom je vybudovať celosvetovú sieť pre IoT. V súčasnosti je Sigfox sieť dostupná v 36 krajinách, pričom cieľom spoločnosti Sigfox je do konca roku 2018 rozšíriť sieť až do 60 krajín. Hlavné výhody IoT siete Sigfox sú: zariadenia na batérii s výdržou 1-15 rokov, autonómna prevádzka a transparentný roaming.

Naša firemná kultúra vyznáva slobodu v práci, aby každý robil to, čo ho baví a napĺňa. Máme nadšenie pre nové technológie, pre inovácie. Máme víziu priniesť na Slovensko nové projekty. Chceme pomáhať budovať ekosystém výrobcov nových zariadení a pomáhať im presadiť sa nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Už teraz máme desiatky obchodných príležitostí, akými sa naša sieť dá využiť.  Nápadov je veľa a hľadáme ľudí, ktorí majú záujem, elán a chuť rozvíjať najväčšiu IoT sieť na Slovensku.

Senior Account Manager @ SimpleCell - Sigfox Operator
Senior Account Manager
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Senior Account Manager je pre nás kľúčová pozícia. Kandidát bude zodpovedný za rozvoj obchodných príležitostí na Slovensku pre prístupy do siete Sigfox, dennú prácu s partnermi a aj koncovými zákazníkmi a okrem toho bude aj:

  • "Solution Seller", ktorý porozumie potrebám a pomôže vytvoriť taký business case, v ktorom budú zariadenia komunikovať cez sieť Sigfox
  • Budovať a udržovať vzťahy s kľúčovými partnermi a zákazníkmi
  • Pripravovať account planning
  • Udržiavať aktuálne CRM
  • Pre zákazníka vybrať a odporučiť vždy toho správneho partnera

Tvoríme IoT revolúciu.

supervisor_photo Martin Kominek
COO
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

  • Vzťahy s kľúčovými partnermi a zákazníkmi
  • Práca s najnovšími technológiami
  • Možnosť byť pri tvorbe nových unikátnych riešení

    Ďalší kariérny krok

    Možnosť postúpiť na pozíciu Sales Director.

    Zodpovednosti

    40%
    Práca s koncovými zákazníkmi na dennej báze
    10%
    Udržiavanie aktuálneho CRM
    10%
    Príprava account planningu
    40%
    Práca s partnermi na dennej báze

    Požadované
    Minimálne vzdelanie
    Stredná škola s maturitou
    Jazyky
    angličtina (US) - mierne pokročilý
    Počet rokov praxe
    5
    Požadované zručnosti
    Schopnosť vytvoriť vzťah s partnerom aj zákazníkom
    Partner na komunikáciu s top manažmentom
    Dôraz na doťahovanie obchodných príležitostí do konca
    Skúsenosti s prácou s partnermi v IT
    Iné požiadavky
    Príjemné vystupovanie, dynamická osobnosť, výborné prezentačné a komunikačné schopnosti, strategické a koncepčné myslenie, kreativita, tímový hráč, obchodný duch a súťaživosť
    Vysokoškolské II. stupňa
    8
    Jazyky
    angličtina (US) - pokročilý

    TOP kariérne benefity

    1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
    2. Práca s poprednými expertmi
    3. Flexibilný pracovný čas
    4. Nezávislosť

    Iné benefity

    Možnosť spolutvoriť najlepšiu IoT sieť.

    Ponúkaný plat

    2 000* - 2 500 EUR / mesiac
    *základná zložka mzdy

    Bonusová časť /odmena/ bude dohodnutá individuálne podľa splnených KPI

    Kontakt

    Martin Komínek
    COO

    Adresa

    Mlynské nivy12, Bratislava, Slovakia