ponuka je uzatvorená

BROSE PRIEVIDZA

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov v 63 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose

Procesný inžinier / Procesná inžinierka Senior @ Brose
Procesný inžinier / Procesná inžinierka Senior
Miesto Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

Do nášho výrobného tímu hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorého / ktorej hlavnou náplňou práce bude najmä: • plánovanie nasadenia nových produktov, • koordinovanie nábehov nových produktov po technickej stránke, • optimálizácia už hotových technických zariadení – liniek, • spolupráca pri zavedení Brose Production System (BPS), • zodpovednosť po technickej stránke za výrobné zariadenia, • vypracovávanie pracovných postupov a štandartov v rámci BPS, • analýza pracovísk podľa MTM, • analýza FMEA.

Požiadavky

Na pozícii preferujeme kandidáta / kandidátku s viacročnými praktickými skúsenosťami na tejto pozícii v oblasti automotive, t.j. so silnými znalosťami: • v oblasti priemyselného inžinierstva, • nástrojov priemyselného inžinierstva (MTM, FMEA a pod). • priemyselných výrobných zariadení a riadiacej techniky, • s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Benefity

• 1 400 EUR/mesiac (Výška základnej zložky mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta. K základu prislúchajú aj variabilné zložky mzdy a bonusy, ktoré budú bližšie vysvetlené v rámci výberového procesu.)
• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou,
• práca v príjemnom kolektíve,
• firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním,
• poskytneme Vám podporu pri presťahovaní do Prievidze formou finančného príspevku (v zmysle interných predpisov),
• kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál,
• jazykové kurzy a vzdelávacie programy.

Ponúkaný plat

1 400* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity
• 1 400 EUR/mesiac (Výška základnej zložky mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta. K základu prislúchajú aj variabilné zložky mzdy a bonusy, ktoré budú bližšie vysvetlené v rámci výberového procesu.)• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou,• práca v príjemnom kolektíve,• firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním,• poskytneme Vám podporu pri presťahovaní do Prievidze formou finančného príspevku (v zmysle interných predpisov),• kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál,• jazykové kurzy a vzdelávacie programy.

Kontakt

Ondřej Janek

Adresa

Prievidza, Slovensko