Úspešnosť Tatra banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatra banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

IT analytik pre oblasť DWH @ Tatra banka
IT analytik pre oblasť DWH
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Petržalka
ihneď

Náplň práce

Láka Vás práca v v time odbornikov, ktorých práca baví a pracujú v dobrej atmosfére? Chcete sa podielať na analýzach, príprave a spracovaní údajov do DWH ? Ak áno, pridite k nám do tímu.

Budete sa podielať na:
- analýzach a riešení požiadaviek pre spracovanie dať do DWH
- návrhoch, analýze, tvorbe špecifikácii pre nové biznis požiadavky
- spolupráce pri architektonických návrhoch
- ladení a optimalizácii riešení
- aktívnej práce na projektoch

Možnosti rozvoja

· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami

Zodpovednosti

40%
DWH
30%
SQL
30%
analytické myslenie

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
3
Požadované zručnosti
SQL
Iné požiadavky
- Praktická znalosť SQL ideálne 3 roky
- Základná znalosť Oracle databáz
- Anglický jazyk - aktívne
Vítané
Iné preferencie
- výborné analytické myslenie
- skúsenosti z oblasti DWH výhodou
- znalosť analytického nástroja výhodou
- vysokoškolské vzdelanie
- zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Prestížny zamestnávateľ

· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Minimálna nástupná mzda: 1500 € brutto pri plnom úväzku

Adresa

Černyševského48, Petržalka, Slovensko