V spoločnosti ProCare a Svet zdravia poskytujeme nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Lekár so špecializáciou v odbore anestéziológia a intenzívna medicína @ Svet zdravia, a.s
Lekár so špecializáciou v odbore anestéziológia a intenzívna medicína
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Galanta
ihneď

Náplň práce

Poskytuje a zabezpečuje komplexnú  zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny

Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy

Vykonáva diagnosticko- liečebnú a odbornú činnosť v súlade s aktuálnymi vedeckými poznatkami, hodnotami a cieľmi príslušného medicínskeho odboru

Postupuje podľa schválených predpisov, vnútorných smerníc a organizačných pokynov

Podieľa sa  pri vypracúvaní a vedení zdravotnej dokumentácie

Pracuje zodpovedne  a riadne v súlade s právnymi predpismi

Možnosti rozvoja

- Špecializačné príp. certifikačné štúdium

Tréning, školenie hard skills

Tréning, školenie soft skills
Stáže v sieti SZ
On the job training

Ďalší kariérny krok

podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov

Zodpovednosti

70%
Špecializovaná liečebno-preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny, vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy
20%
Diagnosticko - liečebná činnosť
10%
poskytovanie informácií o zdravotnom stave pacienta rodinným príslušníkom a oprávneným osobám

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Jazyky Jazyky
slovenčina - rodný jazyk
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
počítačová gramotnosť
Iné požiadavky Iné požiadavky
Komunikatívnosť
Zodpovednosť
Dôslednosť
Aktívny prístup

flexibilita
schopnosť riešiť kritické situácie
Vítané
Iné preferencie Iné preferencie
zaradenie alebo získaná špecializácia v odbore anestéziológia a intenzívna medicína

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Prestížny zamestnávateľ
  3. Priateľská pracovná atmosféra

Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov Zdravie - Vernostná karta Dr. Max - Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare Zamestnanecká akcie - Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB maratón Rodina - Family day - Letný tábor pre deti - 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca Kultúra - Výhodné predplatné časopisov

Ponúkaný plat

1 192,50* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Doplňujúce informácie

Pracovné miesto je na oddelení OAIM v NsP Sv. Lukáša Galanta, a.s.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.  Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Alžbeta Jurčíková
koordinátor ľudských zdrojov
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Hodská 373/38, Galanta, Slovensko