Sme mobilným operátorom, ktorý presadzuje jednoduchosť, transparentnosť a férovosť v mobilnej komunikácii. Aj vďaka tomu je s nami už 11 rokov okolo 2 milióny zákazníkov. V ankete magazínu Techbox si nás totiž slovenskí spotrebitelia opäť zvolili za Operátora roka - a to už po 9. krát. Tiež sme držiteľ ceny Best Employers 2013, 2014 a 2015 pre najlepšieho zamestnávateľa na Slovensku v kategórii veľkých firiem.

Aké to u nás je?

  • O2 je stabilnou firmou, ale stále sa tu niečo deje, čo dáva všetkým príležitosť stále sa učiť a posúvať ďalej.
  • Kolektív – najlepší priateľ človeka. Keď sa človek teší na svojich kolegov, hneď sa mu ráno vstáva ľahšie.
  • Bez zábavy nie sú koláče. Hodnoty ako férovosť, jednoduchosť, transparentnosť a zábava nie sú len prázdne slová na papieri, ale súčasť každodenného života.
  • Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov je samozrejmosť. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.

Backend Java vývojár @ O2 Slovakia
Backend Java vývojár
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Nástup
01.03.2018

Náplň práce

Chceš sa podieľať na budovaní a zveľaďovaní softwaru, na ktorý môžeš byť hrdý? Si Fun, Fair, Fan? Tak určite príď k nám - pre naše CRM oddelenie hľadáme nového kolegu.

Hľadáme niekoho, kto bude:

  • Vyvíjať perzistenčnú a biznis logiku, mapovanie dát a webové služby s použitím technológií Spring, Tomcat, OracleDB
  • Analyzovať a odstraňovať funkčné nedostatky softvéru
  • Testovať a dokumentovať zdrojový kód a konfiguráciu
  • Udržiavať a doplňovať technickú dokumentáciu
  • Inštalovať a konfigurovať vyvinutý softvér
  • Implementovať riešenia tak, aby spĺňali požiadavky v oblasti škálovateľnosti, dostupnosti, výkonnosti a bezpečnosti

Tím líder

supervisor_photo Miloslav Voskar
CRM Manager at O2 Slovensko
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

  • Chceš sa zlepšovať v tom, čo Ťa baví? Radi Ťa podporíme :) . Môžeš sa zapojiť do našej internej akadémie, alebo si nájsť školenie na mieru externe.

Zodpovednosti

50%
30%
10%
5%
5%

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Informačné technológie
Softvérové inžinierstvo
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe
3
Počet rokov praxe v odvetví
3 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti
- Praktické skúsenosti s Jboss, Tomcat, Maven, SVN/Git, Jenkins, Linux, Oracle, PL/SQL
- Liferay, Telco IS (CRM) - výhodou
- Skúsenosti s Data Modelling, RDBMS, SQL, Java J2EE (Spring, JSF, WS, jQuery, Solar, Hibernate, JDBC, JMS technologies)
Iné požiadavky
- Technické a analytické myslenie
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Work-life balance
  4. Atraktívne benefity
  5. Prestížny zamestnávateľ

Iné benefity

- O2 Prázdniny - voľno navyše po vyčerpaní dovolenky
- Home Office
- Stravné lístky aj za dni neprítomnosti
- Preplatenie PN
- Bezplatné poradenské služby v oblasti psychológie, práva, financií a zdravia

Kontakt

Jana Šaláteková
HR Recruitment Specialist
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Einsteinova 3541/24, Petržalka, Slovensko