JobAngels je unikátny projekt, v ktorom digitalizujeme, zefektívňujeme a vnášame moderné technológie a ľudskosť do oblasti náboru ľudí.

Vytvorili sme jedinečnú komunitu anjelov, vďaka ktorej môže každý zdieľať pracovné ponuky svojim známym i neznámym, a pomôcť im tak nájsť prácu snov.

Ľuďom, ktorí aktívne hľadajú nové výzvy i pasívnym uchádzačom prinášame transparentný pohľad za dvere firiem. Vďaka jedinečnému dizajnu pracovných ponúk obohatených o fotografie a videá umožňujeme spoznať bližšie pracovné prostredie a kultúru firmy skôr, ako sa rozhodnú zaslať svoj životopis.

V JobAngels ešte stále vládne start-up spirit, hravé, kreatívne a dynamické prostredie, kde je každý člen tímu súčasťou tvorby príbehu a budúcnosti firmy.

WEB DEVELOPER - ŠTUDENT/ŠTUDENTKA @ JobAngels
WEB DEVELOPER - ŠTUDENT/ŠTUDENTKA
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Staré Mesto
Typ pracovného pomeru
skrátený úväzok
ihneď

Náplň práce

Máš skúsenosti s tvorbou webu, táto práca ťa baví a chceš sa v danej oblasti rozvíjať? Do JobAngels hľadáme nového Web Developera.

Chceme kolegu, ktorý vie pracovať samostatne, no zároveň chceme, aby si sa zlepšoval a preto ti rád poskytne mentoring náš skúsený programátor Peter.

U nás sa môžeš aktívne zapojiť do tvorby produktu JobAngels, prinášať nápady a prezentovať svoje názory.

Tvoj šéf a kolega

supervisor_photo Peter Kovalcik
Lead Web Developer
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Staneš sa pravou rukou Peťa - Lead Web Developera, od ktorého sa svojou šikovnosťou naučíš najviac.

Ďalší kariérny krok

Sám si nastavíš, kde by si sa chcel uberať.

Zodpovednosti

50%
Vytváranie aplikačných komponentov za použitia PHP (Nette)
30%
Vytváranie užívateľského prostredia (HTML, CSS, JQuery)
20%
Spolupráca s tímom pri navrhovaní riešení

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Jazyky
angličtina (US) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe
1
Pozícia vhodná aj pre:
študenta
Počet rokov praxe v odvetví
1 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti
HTML (XHTML)
PHP
JavaScript ( jQuery)
MySQL
CSS (Less)
Iné požiadavky
chuť učiť sa, analytické myslenie, zodpovedný prístup k práci, zmysel pre detail, tímový duch
Vítané
Vítané zručnosti
Nette Framework
Bootstrap
práca s GIT
základy UNIX
React.js
Iné preferencie
Skúsenosti s prácou s API. Chuť podieľať sa na vývoji appky v React.

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Work-life balance

- cool office v centre mesta, kde nechýba teraska, dobrá káva a stále plná mraznička nanukov
- kreatívne a dynamické prostredie, v ktorom tvoj hlas a nápady zavážia
- možnosť osobnostného a kariérneho rastu

Ponúkaný plat

5* - 7 EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu nám obratom zašli svoje CV a motivačný list. Do životopisu, prosím, nezabudni uviesť aj prípadné školské / mimoškolské projekty, ktoré súvisia s tvorbou webu.

Kontakt

Mária Dudová
HR Manager
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Jakubovo námestie13, Staré Mesto, Slovensko