V ČSOB staviame na takmer 50 ročných skúsenostiach z oblasti bankovníctva a sile medzinárodnej finančnej skupiny KBC. Na úspechu ČSOB sa podieľa svojou snahou viac ako 2600 zamestnancov. Spoločne klientom poskytujeme prvotriedny individuálny prístup, moderné technológie a kompletné produktové portfólio. Koho hľadáme? Spokojnosť našich klientov sa zakladá na profesionalite vlastných zamestnancov. Preto hľadáme kolegov, ktorí k svojej práci pristupujú zodpovedne a snažíme sa robiť všetko pre ich napredovanie a rozvoj.

IT Test Engineer / Test Analyst @ ČSOB
IT Test Engineer / Test Analyst
Oblasť práce Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

  • zodpovednosť za identifikáciu a určenie metódy testov podľa požiadaviek zadefinovaných biznisom a inými útvarmi
  • príprava a aktualizácia testovacích scenárov
  • vykonávanie akceptačných testov na viacerých testovacích prostrediach
  • spolupráca pri tvorbe automatizovaných testovacích skriptov
  • aktívna spolupráca s aplikačnými vlastníkmi, analytikmi a vývojármi
  • príprava a realizácia manuálnych (aj automatizovaných) testov, funkčných, regresných, smoke testov použitím technológií JIRA, SOAP UI, Selenium, JMeter
  • definovanie a spúšťanie funkčných a nefunkčných test case-ov
  • príprava a údržba testovacích dát
  • riešenie zistených defektov a celkové vyhodnocovanie úspešnosti testovania
  • poskytovanie odbornej podpory členom test tímu
  • príprava testovacej dokumentácie
  • monitorovanie a podpora pri riešení chýb produktov a aplikácií v živej prevádzke

Možnosti rozvoja

  • školenia, certifikáty, kurzy, konferencie

Ďalší kariérny krok

Test Manager

Zodpovednosti

30%
príprava test scenárov
30%
tvorba automatizovaných test skriptov
30%
realizácia automatizovaných testov
10%
realizácia manuálnych testov

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
2
Počet rokov praxe v odvetví Počet rokov praxe v odvetví
2 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
praktické znalosti metodík SW testovania typov testovania, JIRA, SOAP UI, HPQC, JMeter
Iné požiadavky Iné požiadavky
skúsenosť s tvorbou testovacích scenárov na základe analýzy biznis zadaní a komunikácie s vývojárskym tímom
skúsenosti s prípravou a realizáciou manuálnych funkčných testov
skúsenosti s používaním bug track-ovacích nástrojov (napr. JIRA)
Vítané
front.jobOffer.prefferedSkills Vítané zručnosti
ISTQB Foundation Level certifikát

TOP kariérne benefity

  1. Možnosť rýchleho povýšenia
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Work-life balance
  4. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

práca v tíme skúsených IT špecialistov
široký rozsah testingu – možnosť naučiť sa/zdokonaliť sa v integračnom testovaní (SOAP UI), performačnom testovaní, FrontEnd testovaní (Selenium), SQL
používanie kvalitných nástrojoch v oblasti automatizovaného aj manuálneho testovania
agilné prostredie (práca v SCRUM teame) s progresívnymi postupmi spolupráce
podieľanie sa na celobankovom „visibilnom“ projekte elektronického bankovníctva pre externých používateľov (klientov banky)
samostatnosť a sloboda v rozhodovaní

Ponúkaný plat

1 600* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Kontakt

Juraj Kubín
Personálny konzultant
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Žižkova 11, Bratislava, Slovensko