ponuka je uzatvorená

Náš business je business o ľuďoch. Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ

Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:

#BE OPEN

#VALUE OUR PEOPLE

#DELIVER ON THE PROMISE

#LIVE THE COMMUNITY#

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my:

Klientsky orientovaní Staráme sa o nášho klienta. Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie. Simple & smart

Orientovaní na výkon. Hľadáme jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov

Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Sme prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva.

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Obchodný analytik @ Generali Poisťovňa, a.s.
Obchodný analytik
Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto
Karlova Ves
ihneď

Náplň práce

#reporting#štatistiky#tvojpotencial#analytickemyslenie#kreativita#

Baví Ťa excel? Rád sa hráš s makrami a tabuľkami? Chceš sa realizovať a prinášať nové nápady?

Nepotrebujeme skúsenosti, hľadáme potenciál!

Čomu by si sa venoval:
◦príprava štandardizovaných a pravidelných reportov, štatistík a dashboardov pre potreby všetkých distribučných kanálov a vedenia spoločnosti,
◦príprava denných/týždenných reportov pre vybrané distribučné kanály a pre potreby vedenia spoločnosti,
◦komunikácia s distribučnými kanálmi, analyzovanie ich požiadaviek na zlepšenie, následná automatizácia/zjednodušovanie existujúcich reportov a štatistík
◦individuálna a proaktívna príprava nových automatizovaných reportov a štatistík po dohode s jednotlivými distribučnými kanálmi a vedením spoločnosti,
◦analyzovanie a spracovanie dát z informačných systémov a dátového skladu, obzvlášť týkajúcich sa kmeňa, produkcie, storien a provízií,
◦hľadanie súvislostí a vzťahov medzi sledovanými štatistickými ukazovateľmi, najmä týkajúcimi sa obchodných výsledkov a trhových ukazovateľov,
◦koordinácia a aktívna účasť na projektoch celého rezortu obchodu
◦koordinácia požiadaviek na vývoj v informačných systémoch a DWH a ich testovanie

Zodpovednosti

30%
Reporting
30%
Štatistika
30%
Analýza
10%
Projekty

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Počet rokov praxe v odvetví
1 - Ekonomika, financie a účtovníctvo
Požadované zručnosti
VBA, SQL, Excel
Iné požiadavky
◦MS Excel – pokročilý
◦MS Access – pokročilý
◦MS Outlook – základy
◦MS Word - základy
◦VBA/SQL – základy (znalosť programovania vítaná)
◦skúsenosti s rôznymi inými databázovými programami (SAS,...) vítaná
◦samostatnosť
◦kreativita
◦zodpovednosť
Počet rokov praxe
1
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Flexibilný pracovný čas
  5. Work-life balance

práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na
slovenskom trhu
možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
pružný pracovný čas
dni pracovného voľna naviac
zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
zvýhodnené produkty VÚB banky

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Kontakt

Ivana Gajdošová
HR Business Partner

Adresa

Lamačská cesta6257/3, Karlova Ves, Slovensko