Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku.
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.

Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Lekár so špecializáciou v odbore chirurgia- Nemocnica Rožňava @ Svet zdravia, a.s
Lekár so špecializáciou v odbore chirurgia- Nemocnica Rožňava
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Rožňava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Očakávame

Nového lekára, ktorý bude poskytovať zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej kvalifikácie, špecializácie v odbore chirurgia, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov. Bude samostatne vykonávať špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

Zabezpečí komplexnú a konziliárnu zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou chirurgického odboru.

Možnosti rozvoja

Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.

Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills zamestnancov v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými.

Spolupráca s  uznávanými odborníkmi, koncepčný rozvoj v danom odbore

Ďalší kariérny krok

Zamestnanci spoločnosti Svet zdravia a ProCare majú možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti. Majú príležitosť získať skúsenosti a byť súčasťou úspešných a nových projektov v segmente zdravotníctva v najväčšej siete nemocníc a polikliník na Slovensku.

Zodpovednosti

30%
konziliárne služby v rámci zdravotníckeho zariadenia, vykonávanie ústavnej pohotovostnej služby
20%
komplexná zdravotná starostlivosť
10%
poskytovanie informácií o zdravotnom stave pacienta rodinným príslušníkom a oprávneným osobám
40%
Špecializovaná liečebno-preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového oddelenia, vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
5
Počet rokov praxe v odvetví Počet rokov praxe v odvetví
5 - Administratíva a asistentské práce
5 - Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť si priority
Iné požiadavky Iné požiadavky
Kandidát by mal mať ukončenú špecializačnú prípravu v špecializačnom odbore chirurgia.
Nesmú mu chýbať komunikačné zručnosti, cieľavedomosť, chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore. Mal by mať zmysel pre zodpovednosť, mal by byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
Vítané
Iné preferencie Iné preferencie
lekár so záujmom pracovať na oddelení chirurgie

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívny rozvojový program

Iné benefity

Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare
Zľavové karty
Podpora RODINY

Ponúkaný plat

2 194* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

naša ponuka môže byť vyššia a môže obsahovať ďalšie formy bonusov v závislosti od skúseností a profilu kandidáta

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Telefonicky budeme kontaktovať  len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Eleonóra Barcziová
HR Koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Špitálska 2198/1, Rožňava, Slovensko