Prácu vám dajú na mnohých miestach. Prácu s tým správnym nábojom vám dáme iba my! Unicorn, to je v súčasnosti viac ako 1 100 ICT špecialistov, manažérov a ďalších odborníkov. Firma neustále rastie, tak ako rastie aj celé IT odvetvie. Pribúdajú nové projekty a naše riešenia si vyberajú stále noví významní klienti. S novými zákazkami vzniká aj potreba nových spolupracovníkov, ktorí by spolu s nami všetkými vytvorili pevný základ pre ďalšie úspechy našej spoločnosti.

Našim novým spolupracovníkom dávame možnosť dostať sa k zaujímavej práci, atraktívnym projektom a možnosti pôsobiť napríklad aj v jednom z našich zahraničných vývojových centier. Máte jedinečnú príležitosť pracovať v IT pre tých najväčších hráčov na trhu. Tak to využite!

Test Manager - kľúčová pozícia v testerskom tíme @ UNICORN
Test Manager - kľúčová pozícia v testerskom tíme
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Nástup
01.04.2018

Náplň práce

- Hľadáme šikovného Test Managera, ktorý bude mať na starosti implementáciu kryptovacieho nástroja Voltage naprieč všetkými existujúcimi platfomrmami klienta.

- Našim klientom je významná zahraničná finančná spoločnosť.

Vašou náplňou práce bude:
- tvorba testovacej stratégie a test approach
- koordinácia taskov a testerov pre konkrétny test case
- príprava testovacích dát, test caseov, reportov z testovania, identifikácia defektov
- manažment testovacieho tímu

Možnosti rozvoja

- Najväčší a kľúčový projekt z pohľadu klienta s dopadom na všetky aplikácie spoločnosti

Zodpovednosti

40%
Koordinácia taskov a testerov pre konkrétny test case, príprava testovacích dát
40%
Defekt manažment, reporting a účasť na meetingoch
20%
Príprava test caseov a testovacích dát

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informačné technológie
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe
5
Požadované zručnosti
SQL - pokročilý
XML - pokročilý
JIRA - pokročilý
Iné požiadavky
- Prax na pozícii Test managera niekoľko rokov
- Skúsenosti s prípravou test approach, testovacej dokumentácie
- Znalosť testovacích nástrojov a SQL
- Skúsenosti s prácou v oblasti finančníctva/bankovníctva - výhodou
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Presnosť, spoľahlivosť

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívne benefity
  4. Práca s poprednými expertmi

Iné benefity

- Zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- 5 dní na "rekondičné voľno"
- Spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii
- Super kolektív s priateľskou atmosférou
- Vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- Benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- Príspevok na šport a revitalizáciu
- Firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné
- Netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Kontakt

Miriam Mattová
Resource Coordinator/Recruitment Consultant
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Ševčenkova 34 32767, Bratislava, Slovensko