ponuka je uzatvorená

Aston ITM vyvíja webové aplikácie už 21 rokov. Dnes disponujeme so slušnou základňou klientov, ktorým vytvárame softvér na mieru (napr. pre ZSE, Union, Tatra banku, Wüstenrot..). V Astone neprogramujeme iba kvôli nulám a jednotkám, pracujeme na zaujímavých riešeniach, ktoré zákazníkom prinášajú ozajstné hodnoty.

Staviame na agilných princípoch, zdravom rozume a stojíme pevne na našich 4 základných hodnotách. Záleží nám v prvom rade na človeku, na tom aký je, ako uvažuje a ako sa stavia k riešeniu vecí, pretože všetko ostatné sa dá naučiť. Snažíme sa o to, aby sme sa všetci cítili v práci dobre, čo znamená kvalitnú kávu, ovocie počas celého dňa, sladký bufet, flexibilnú pracovnú dobu, každé 2 týždne spoločné raňajky a neskutočný výhľad.

V Astone máme neformálne prostredie, bez zložitej manažérskej štruktúry. Hlas každého z nás má váhu a tímové rozhodnutia robíme spoločne vo vlastnom režime. Organizujeme si vlastné hackathony, vzdelávame sa navzájom cez Aston academy a radi zdielame naše znalosti s mladými ľudmi (STI, Aj ty v IT).

A navyše, ktorá firma má svoj vlastný bar s pivom z malých, remeselných pivovarov?

Java Developer/Analytik @ ASTON ITM
Java Developer/Analytik
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
ihneď

Náplň práce

Do nášho agilného tímu hľadáme skúseného Java Developera, ktorému dáme priestor zúčastňovať sa na architektonických stretnutiach a realizovať sa pri zlepšovaní procesov. Hľadáme niekoho, kto rád zodpovedá za svoj kód, nadalej chce programovať a dokonale poznať systém na úrovni biznisu a smeruje k architektonickej role. Uvítame aspoň základné skúsenosti s IT analýzou a návrhom architektúry avšak v Jave musíš byť doma. Ak ťa vždy zaujímala aj biznis stránka na projekte, možnosť pochopenia konkrétnych požiadaviek a preferuješ priamu interakciu s klientom tak hľadáme práve Teba.

Možnosti rozvoja

V rámci Aston Academy ponúkame vzdelávanie v rôznych oblastiach. Pravidelne sa stretávame a vzdelávame navzájom.

Zodpovednosti

40%
procesno-konzultačná činnosť
40%
programovanie v Jave
20%
práca s DB

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Počet rokov praxe v odvetví
4 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti
Java
SQL
Iné požiadavky
- aspoň 4+ skúsenosti s vývojom v Jave
- skúsenosť s SQL
- analytické myslenie a chuť pochopiť biznis stránku na projekte
- programátorska logika, zmysel pre detail
- záujem neustále sa učit nové technológie a posúvat svoje hranice
- motivácia pracovať v tíme so super kolegami :)

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Work-life balance
  3. Flexibilný pracovný čas

- voľné parkovacie miesta - každé ráno voňavá kávička - pravidelné firemné raňajky - športové a teambuildingové aktivity - podpora interných StartUp-ov

Ponúkaný plat

1 000* - 3 000 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Mzda sa odvíja od tvojich skúseností a techických znalostí.

Kontakt

Veronika Mokráňová
Interim HR Consultant

Adresa

Račianska 153, Bratislava, Slovakia