Creatix Slovakia sa špecializuje na komplexnú tvorbu webových a mobilných aplikácií, zameriava sa na user experience analýzu, grafickú tvorbu používateľského rozhrania, návrh a implementáciu softvéru a jeho údržbu. Ide o slovensko-americkú firmu rodinného typu, ktorá vznikla spojením pôvodnej americkej a slovenskej spoločnosti.  Spoločnosť považuje za svoj základný pilier zamestnancov, a preto sa sústreďuje na vytvorenie nadštandardného pracovného a ľudského prostredia, na spokojnosť a profesionálny rast svojich spolupracovníkov. "Sme mladý team s rôznymi záujmami a zručnosťami a nebojíme sa žiadnej výzvy. Moderné technológie,  príťažlivý a funkčný design, zaujimavé zahraničné projekty je to, čo nás motivuje. S kolegami z Chicaga a Waršavy sme súčasťou celého procesu od idey až po launch projektu.  U nás nuda nehrozí." Viac sa dozvieš na www.thinkcreatix.com
Front End Developer (React) @ Creatix Slovakia, s.r.o.
Front End Developer (React)
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
ihneď

Náplň práce

As a front end developer at Creatix, you have one of the most dynamic roles on our product dev teams. You keep one step ahead of design and code trends, and are nothing short of brilliand when it comes to breathing life into the design delivered by our product designers.

We expect you to:
- Be en experienced JavaScript engineer who is comfortable with React
- Create rich, compelling user interfaces using JavaScript, HTML, CSS and the latest in client-side technologies
- Participate in an Agile, Lean-based development process

Zodpovednosti

30%
Create rich, compelling user interfaces using JavaScript, HTML, CSS
10%
Participate in an agile, Lean-based development process
10%
Pair with product managers, designers, front & back-end developers
50%
Create application components and logic using React

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Jazyky
angličtina (US) - pokročilý
Počet rokov praxe
2
Požadované zručnosti
Fluent in JavaScript/ECMAScript, React
Knowledge of HTML, CSS3, Sass/Less
Experience with version control (Git)
Experience with responsive web designs
3
Vítané zručnosti
Redux, Reflux, Redux Saga or Thunks knowledge is an advantage
Working experience with Karma, Jasmine, Protractor, Mocha is an advantage
Knowledge of ECMAScript (2015+) or TypeScript is a huge advantage
Knowledge of nodejs, Java+Spring is a plus
A strong passion for progressive user experiences and web development

TOP kariérne benefity

  1. Work-life balance
  2. Medzinárodné pracovné prostredie
  3. Flexibilný pracovný čas

Iné benefity

Health program
Snack, drinks and fruits all day long
Friendly working atmosphere
Flexible hours, vacation, remote work

Mzda

1800 - 3000 EUR

On Agreement

Kontakt

Pavla Krauspe
HR manager
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Einsteinova 11, Bratislava, Slovensko