ponuka je uzatvorená

Vedeli ste, že je treba viac ako 7 miliónov spojov do osobného prúdového lietadla? A že každý 3. automobil na svete je zmontovaný vďaka našim produktom a riešeniam?
Predstavte si, že takýmito fascinujúcimi vecami sa zaoberáme. To bol len úvod, v skutočnosti toho máme oveľa viac. Prvé začiatky sú spojené s rokom 1873 a s mestom Štokholm vo Švédsku. Dnes Atlas Copco ponúka širokú radu priemyselných výrobkov a služieb, ktoré podporujú víziu 4. priemyselnej revolúcie. Celosvetovo zastávame popredné miesto vo výrobe kompresorov, stavebných a banských strojov, priemyslných nástrojov a montážnych systémov. Vďaka inovatívnym produktom a službám dokážeme priniesť udržateľné riešenia, zvyšujúce produktivitu zákazníka. Tí nás nájdu v 180 krajinách sveta.
Rôznorodé zameranie ponúka aj rôznorodé pozície. U nás sa uplatnia nielen nadšení technici, predajcovia, ale aj špecialisti zákazníckeho servisu či marketingoví špecialisti. Ver, že tvoj prvý deň v Atlas Copco môže byť prvým dňom vzrušujúcej celoživotnej cesty za poznaním a expertízou. Neváhaj a pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu skvelých ľudí !

Servisný technik lepiacej technológie @ Atlas Copco s.r.o.
Servisný technik lepiacej technológie
Oblasť práce
Automobilový priemysel
Miesto
ihneď

Miesta práce

Náplň práce

Náplň práce

• Inštalácia priamo u zákazníka lepiacej technológie
• Preventívna údržba našich technológií
•V prípade poruchy zabezpečenie opravy technológie
• Priama podpora zákazníka v regióne východnej Európy
• Mechanická zručnosť

Požiadavky:
• Osvedčenie elektrotechnika - vyhláška SR z.z. 508/2009, min. §22
• Skúsenosti servisného technika (mechanické a elektrikárske )
• Jazyky: slovenský - plynule, maďarský - komunikatívna úroveň, anglický - stredne pokročilý,
• Pracovná flexibilita
• Vodičský preukaz

Možnosti rozvoja

Tréningy na soft skills aj hard skills
Možnosť zlepšenia si anglického jazyka

Ďalší kariérny krok

Senior Servisný technik
Produktový manažér

Zodpovednosti

40%
Inštalácia elektrickej a elektronickej technológie
25%
Oprava a údržba elektronického riadeného montážneho náradia
35%
Kvalita zákazníckej podpory

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
maďarčina - pokročilý
Počet rokov praxe
1
Požadované zručnosti
Skúsenosti servisného technika ( mechanické a elektrikárske )
Znalosti sietí LAN a WLAN, hlbšie užívateľské znalosti MS Windows
Aktívna práca s PLC výhodou
Vodičský preukaz
Iné požiadavky
Vlastniť platné osvedčenie vyhlášky SR z.z. 508/2009, min. §22

TOP kariérne benefity

  1. Flexibilný pracovný čas
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Medzinárodné pracovné prostredie
  4. Práca s poprednými expertmi
  5. Zaujímavé a inšpiratívne projekty

Iné benefity

Firemne auto aj na súkromné účely
Notebook, mobilný telefón
Teambuldingy
Preplácame jazykové kurzy

Kontakt

Andrea Oravcova
Recruitment Specialist