Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Sestra špecialistka @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Sestra špecialistka
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
Nástup
immediately

Náplň práce

Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť (oddelenie chirurgie +JZS, vnútorného lekárstva, OAIM, CJIS, ambulancia centrálneho príjmu)

  • Organizuje a zabezpečuje plnenie ošetrovateľských intervencií u pacientov.
  • Zabezpečuje podklady pre objednávanie zdravotníckeho materiálu, zodpovedá a zabezpečuje funkčnosť zdravotníckej techniky.
  • Dodržiava hygienicko-epidemiologický režim.
  • Pracuje podľa ošetrovateľských štandardov, chorých ošetruje v súlade s najnovšími zásadami.
  • Vykonáva špecializované činnosti spojené s ošetrovateľským procesom zodpovedajúce jej kvalifikácii.
  • Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR.
  • Zachováva povinnú mlčanlivosť zdravotníckych pracovníkov, riadi sa etickým kódexom.
  • Sústavne sa vzdeláva a zúčastňuje sa seminárnych školení.

Možnosti rozvoja

1. Kariérny rast

2. Podpora vzdelávania.

3. Organizovanie vzdelávacích aktivít v zmysle sústavného vzdelávanie

4. Spolupráca s uznávanými odborníkmi v danom odbore

Zodpovednosti

25%
Pracuje podľa ošetrovateľských štandardov, chorých ošetruje v súlade s najnovśími zásadami
25%
Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť
25%
Samostatne realizuje výkony zodpovedajúce jej kvalifikácii, realizuje činnosti ošetrovateľského plánu
25%
Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie - študijný odbor
Ošetrovateľstvo
Pôrodná asistencia
Všeobecná sestra
Iné požiadavky
Starostlivosť, zodpovednosť, komunikácia, manuálna zručnosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie
Vysokoškolské I. stupňa
Iné preferencie
Prax v odbore výhodou

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Atraktívny rozvojový program

Iné benefity

Spravodlivé mzdové ohodnotenie
Odmena za hospodárske výsledky.
Odmeny pri pracovných a životných jubileách.
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie.
Odchodné po odchode na dôchodok.
Parkovacie miesto v mieste práce.
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a teambuildingových aktivít
Karta zliav.

Ponúkaný plat

875* - 950 EUR / month
*základná zložka mzdy

Atraktívny náborový príspevok, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text: ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Pozícia je obsadzovaná pre Nemocnicu s poliklinikou

Topoľčany, a.s.

Pavlovova 17, 955 20 Topoľčany

Kontakt

Zuzana Ondrušová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Pavlovova 17, Topoľčany, Slovensko