ponuka je uzatvorená

Spoločnosť AGEL

  • patrí medzi najúspešnejších súkromných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v strednej Európe,
  • prevádzkuje nemocnice, ambulancie, polikliniky, distribučné spoločnosti, pod skupinu spadá  sieť akreditovaných zdravotníckych laboratórií, ústavných a verejných lekární v Českej republike a na Slovensku,
  • spoločnosť oslávila 26 rokov od svojho vzniku,
  • súčasťou skupiny je viac ako 11 000 zamestnancov,
  • zamestnáva množstvo renomovaných odborníkov a špecialistov, disponuje moderným prístrojovým vybavením,
  • investície do zdravotníckych zariadení na Slovensku sa v minulom roku pohybovali vo výške viac ako 1,4 milióna EUR, pričom každoročne hovoríme o stúpajúcej tendencii.
  • Na Slovensku pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK, prevádzkuje deväť nemocníc, pracovnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Naše priority

  • Pacient na prvom mieste.
  • Zamestnanci sú hlavným potenciálom.
  • Kvalita – bezpečná a kvalitná zdravotná starostlivosť.
  • Komplexnosť liečebnej starostlivosti prepojená na špičkové centrá a odborníkov.
  • Podpora VEDY, VÝSKUMU a VZDELÁVANIA.
  • Intenzívna spolupráca so ŠKOLAMI a UNIVERZITAMI.

Medzi hlavné benefity patria

  • zázemie silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • profesionálny prístup a prostredie pre kvalitnú a odbornú prácu,
  • prepracovaný systém vzdelávania, možnosť zvyšovania svojej odbornosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja,
  • prepracovaný systém firemných benefitov,
  • možnosť účasti na výskumných a vzdelávacích akciách,
  • ponuka sociálnych a spoločenských akcií pre zamestnancov ako napr. Detský tábor AGEL, dni otvorených dverí, športové podujatia a rekondičné pobyty.
  • uplatnenie vo viacerých regiónoch na Slovensku.
Lekár psychiater @ AGEL SK
Lekár psychiater
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
ihneď

Náplň práce

Psychiater
vykonáva odborné alebo špecializované pracovné činnosti
v oblasti prevencie, diagnostiky, diferenciálnej diagnostiky, liečby,
dispenzarizácie, konziliárnej a posudkovej činnosti

Možnosti rozvoja

Účasť na vzdelávacích a rozvojových aktivitách v rámci spoločnosti

Ďalší kariérny krok

Záleží len na Vás

Zodpovednosti

40%
Špecializovaná liečebno-preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového oddelenia alebo ambulancie
20%
Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v príslušnom odbore, vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy
20%
Konziliárne služby v rámci zdravotníckeho zariadenia vykonávanie ústavnej pohotovostnej služby
20%
Poskytovanie informácií o zdravotnom stave pacienta rodinným príslušníkom a oprávneným osobám

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti
analyzovanie a riešenie problémov
digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
organizovanie a plánovanie práce
Iné požiadavky
Vítaný diplom o špecializácii dokladujúci odbornú spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností podľa Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 296/2010 Z.z. o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolania, spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov, sústave špecializačných odborov a sústave certifikovaných pracovných činností v znení neskorších predpisov.
Vítané
Vítané zručnosti
príjemné vystupovanie bezúhonnosť asertivita flexibilita výborné komunikačné schopnosti

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra

Podpora ďalšieho štúdia, študijné voľno, predatestačné cirkulácie a študijné pobyty v špičkových nemocniciach aj v ČR.
Možnosť využitia firemnej permanentky na rôzne športoviská.
Teambuildingové akcie.
Práca v nadnárodnej, rastúcej, súkromnej spoločnosti.
Príjemné, moderné pracovné prostredie.

Ponúkaný plat

1 100* - 2 100 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text: ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti  so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Adresa

Probstnerova cesta 2, Levoča, Slovensko