ponuka je uzatvorená
Manažér obchodného tímu Brezno @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Manažér obchodného tímu Brezno
Miesto Miesto
Brezno
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

Máte už "dosť" nadčasov a nízkeho ohodnotenia?
Hľadáte kariérnu zmenu?
Chcete byť pánom svojho času?
Hľadáme Vás...

  • hľadáme kandidáta s odhodlaním a ambíciami
  • my Vám pomôžeme vo vašom rozvoji

Náplň pozície :
  • budovanie svojho tímu obchodníkov
  • adaptácia, rozvoj, motivácia a vedenie svojho tímu
  • monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky, stanovené plány a ciele celej skupiny

Požiadavky

Koho hľadáme Požadujeme:

  • obchodnícke vnímanie
  • manažérske ambície
  • spoľahlivosť (ľudia vo Vašom okolí sa na Vás môžu spoľahnúť)
  • komunikatívnosť
  • schopnosť riadiť a manažovať svoj čas
  • zodpovednosť (voči úlohám a ľuďom)
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • bezúhonnosť (čistý register trestov)

Uvítame :
  • obchodnícke skúsenosti a schopnosť posúvať ich na svoj tím
  • skúsenosť s vedením, budovaním tímu
  • ochotu aktívne počúvať a hľadať riešenia
  • ak vnímate zmysel v životnom poistení a zabezpečení si financií na dôchodok
  • ak máte orientáciu na výsledok, ktorý je v prvom rade zameraný na spokojnosti klientov

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Benefity

Ako Vás podporíme?

  • systematickým vzdelávacím procesom zameraným na získanie a rozvoj obchodníckych a manažérskych zručností
  • flexibilitou v čase a mieste
  • HR pri výbere správnych kandidátov
  • atraktívnymi províziami + Váš rozbeh podporíme fixnou zložkou, bez nároku na vrátenie našej investície
  • prispôsobili sme našu prácu aktuálnej situácii a pracujeme plne aj v online prostredí
  • pridelením klientov z databázy (špeciálna podpora na rozšírenie tvojej databázy)
  • zázemím, podporou silnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 500 EUR/mesiac

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 176-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Prestížny inštitút The Top Employers Institute* oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

Kontakt

Lucia Hricková

Adresa

Brezno, Slovensko