job offer is closed

Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami, ktorá už vyše 15 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po komplexné služby na doma. Disponujeme vlastnou optickou sieťou, ktorá aktuálne dosahuje viac ako 100 km, ktorú neustále rozširujeme. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v našich 3 dátových centrách. Našou silnou stránkou je individuálny proaktívny prístup, technická podpora 24/365, dlhoročné skúsenosti a hlavne silný tím ľudí, ktorí sú nadšencami pre telekomunikačné služby, nové technológie a výzvy. Tradične pracujeme vo vysokom nasadení, aby sme našim klientom priniesli kvalitné služby a u kolegov oceňujeme nové nápady a kreativitu. Sme tím ľudí, ktorí inšpiruje a motivuje. Prácu prispôsobujeme ľuďom, nie ľudí práci. Dobré vzťahy na pracovisku radi podporujeme skvelými VNET akciami, ktoré sú organizované pravidelne aj spontánne.

Servisný elektrotechnik v oblasti IT/Telekom @ VNET
Servisný elektrotechnik v oblasti IT/Telekom
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Nástup
immediately

Náplň práce

NA POZÍCII SERVISNÉHO ELEKTROTECHNIKA SA STRETNEŠ AJ NASLEDOVNÝMI ZAUJÍMAVÝMI ČINNOSŤAMI:
  • facility - starostlivosť o dátové centrá vrátane konfigurácie a servisu zariadení
  • návrh a montáž elektrickej infraštruktúry do 1000 V
  • návrh a montáž optickej a metalickej infraštruktúry Cat5e/Cat6A
  • návrh, správa a údržba: NN a MN rozvodných zariadení, fakturačného a podružného merania odberu elektrickej energie a inteligentných PDU, záložných generátorov a UPS, akumulátorov a jednosmerných zdrojov telekomunikačných zariadení
  • montáž a servis profi rádiových spojov
  • práca na technickej podpore
  • participácia na tvorbe technickej dokumentácie, vedenie súvisiacich evidencií a komunikácia s externými dodávateľmi

Tím líder

supervisor_photo Michal Ország
Tímlíder inštalácií a starostlivosti o dátové centrá

Možnosti rozvoja

Naša spoločnosť ponúka možnosť zúčastňovať sa na rôznych školeniach ohľadom optickej a metalickej štruktúry a NN rozvodov.

Ďalší kariérny krok

Kariérny rast - teamleader alebo koordinátor oddelenia.

Zodpovednosti

30%
Návrh, správa a údržba NN a MN rozvodných zariadení, fakturačného a podružného merania odberu elektrickej energie a inteligentných PDU, záložných generátorov a UPS, akumulátorov a jednosmerných zdrojov telekomunikačných zariadení
30%
Návrh a montáž elektrickej infraštruktúry do 1000 V, metalickej infraštruktúry Cat5e/Cat6A a optickej siete
20%
Servis a kofigurácia sieťových zariadení
10%
Participácia na tvorbe technickej dokumentácie, vedenie súvisiacich evidencií a komunikácia s externými dodávateľmi
10%
Práca na technickej podpore

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Elektrotechnika
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
angličtina (US) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe
1
Pozícia vhodná aj pre:
študenta / absolventa
Požadované zručnosti
• Analytické zmýšľanie
• Dobré komunikačné zručnosti s orientáciou na klienta
• Vlastná iniciatíva a si proaktívny v riešení úloh
• Chuť učiť sa nové veci
Iné požiadavky
• Administrácia LAN/WAN - základy
• Vodičský preukaz sk. B
• Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 (§23 je výhodou)
Vítané
Iné preferencie
• Prax na NN zariadeniach v minimálnej dĺžke 1 rok
• Máš základnú znalosť problematiky sieťových technológií (CCNT je určite výhodou)
• Schopnosť čítať technické výkresy (skúsenosť so samostatným navrhovaním projektov je výhodou)
• Vieš reagovať a prispôsobiť sa rýchlo meniacemu sa prostrediu a samostatne sa rozhodovať

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Work-life balance
  3. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  4. Nezávislosť
  5. Atraktívne benefity

Iné benefity

• máš možnosť pracovať so špičkovými technológiami
• k dispozícii budeš mať služobné auto, notebook a telefón
• budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť spolu s nami (vrátane výučby angličtiny na pracovisku)
• máme oddychovú zónu so stolným futbalom, organizujeme skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
• a nechýbajú zľavy na portólio služieb spoločnosti

Ponúkaný plat

700* - 1 100 EUR / month
*základná zložka mzdy

Kontakt

Zuzana Začková
HR manager

Adresa

Námestie hraničiarov 3728/39, Petržalka, Slovensko