ACCOUNT MANAGER @ JobAngels
ACCOUNT MANAGER
Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
plný úväzok, dohoda, živnosť
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 000 EUR / mesiac

Náplň práce

Máš chuť tvoriť, nie len predávať ?

Do nášho anjelského teamu hľadáme :

ambiciózneho , cieľavedomého a pohodového kolegu, ktorý pomôže rozvinúť obchodné aktivity v rámci Slovenska, Českej republiky, Vietnamu a dalších.

V praxi to znamená, že nový kolega  bude získavať nových, ale dostane aj existujúcich klientov,  bude s nimi aktívne komunikovať, stretávať sa s nimi, zisťovať  ich potreby, pripravovať podľa toho ponuky, dohadovať podmienky spolupráce, získavať ich feedback a poskytovať podporu.

 Nie je to iba o obchode ale aj o :

  • Nových nápadoch na zlepšenie produktu
  • Získavaní nových partnerských webov
  • Koordinácií a prepájaní s ATS / CRM systémami
  • Účasti na rôznych konferenciách a obchodných komorách.

U nás sa nudiť nebudeš. V  úzkej spolupráci s našou CEO budete budovať inovatívnu platformu na cielené vyhľadávanie kandidátov.

Požadované
Počet rokov praxe
5
Iné požiadavky

Ideálny kandidát by mal mať silnú schopnosť vyjednávať, nevzdávať sa a zároveň však cítiť hranicu potenciálu.

Hľadáme zrelého a samostatného človeka, ktorý nemá problém bežať na dlhé trate.

Znalosť HR trhu a pozitívny vzťah k technológiám je veľkou výhodou :)

AJ podmienkou

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Work-life balance
  3. Priateľská pracovná atmosféra

Benefity

  • auto
  • notebook, telefón
  • home office podľa toho ako Ti to bude vyhovovať
  • flexibilný pracovný čas
  • rôzne školenia a jazykové kurzy ( AJ, NJ ) - v rámci pracovného času

a v neposlednom rade super team :)

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Atraktívna bonusová zložka

V JobAngels veríme, že správni ľudia na správnom mieste sú hnacím motorom rastu a zmeny spoločnosti.

Sme pracovný portál, ktorý kombinuje pri hľadaní vhodných kandidátov kampane pomocou našej ALIS Machine learning  s komunitou viac ako 600 aktívnych Anjelov.

Vďaka tomu vieme klientom priniesť zaujímavých, iných a  predovšetkým pasívnych kandidátov.

Kontakt

Jana Herichova

Adresa

Bratislava, Slovensko