ponuka je uzatvorená
Administrátor/ka záväzných objednávok @ NAY a.s.

Ponuka práce: Administrátor/ka záväzných objednávok

Miesto
Senec
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 200 - 1 350 EUR / mesiac

Náplň práce

- príjem, príprava a výdaj tovaru

- príjem vratiek a kontrola vráteného tovaru, vytváranie vratiek a následné zabezpečenie doloženia tovaru do skladu

- expedícia tovaru prepravným spoločnostiam

- koordinácia s prepravnými službami a zabezpečenie plynulého odvozu tovaru k distribučným centrám prepravných spoločností

- sledovanie predajnosti a úprava parametrov pre skladovú zásobu

- kontrola pracovníkov expedície záväzných objednávok

- riadenie ľudí na pridelenej zmene

- reporting chýb a odchýlok

- kontrola baliaceho a spotrebného materiálu

- manipulácia s tovarom na ploche pre záväzné objednávky a v sklade

- komunikácia s odberateľmi, prepravnými spoločnosťami a internými oddeleniami

- administratívne úkony vyplývajúce z predchádzajúcich činností

- v období zimnej sezóny (cca 2 mesiace) práca aj v noci

    Požiadavky

    • prax s vedením ľudí
    • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
    • práca na obdobnej pozícií veľkou výhodou
    • prax s programom SAP výhodou

    Benefity

    Čo môžeš očakávať od nás?

    • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
    • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
    • pomôžeme Ti udržiavať sa fit balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
    • ponúkame možnosť vybaviť si MULTISPORT kartu
    • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
    • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
    • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
    • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
    • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
    • môžeš sa tešiť na mimoriadny ročný BONUS/sezónne ODMENY
    • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
    • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

    1 200* - 1 350 EUR / mesiac
    *základná zložka mzdy

    1200€ (600€ fix + 600€ výkonová zložka) 1350€ v priemere

    NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.

    Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.

    Od roku 2013 NAY pravidelne získava ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb, a od roku 2015 získava aj ocenenie MasterCard obchodník roka v kategórii obchodník s elektronikou.

    NAY je signatárom výzvy prijatelni.sk, podporovateľom neziskovej organizácie Dobrý anjel a členom Business Leaders Forum.

    Súčasťou koncernu spoločnosti NAY a.s. je aj jej dcérska spoločnosť Electro World s.r.o. v Českej republike.

    Kontakt

    Katarína Lacková

    Adresa

    Senec, Slovensko