ponuka je uzatvorená

Frequentis dodáva komunikačné a informačné riešenia pre riadiace centrály v oblasti riadenia letovej prevádzky, verejnej bezpečnosti (polícia, požiarnici, záchranná služba) a dopravy (námorná, riečna, pozemná). Frequentis Slovakia, ako člen Frequentis skupiny, sa zameriava na inžiniering a softvérový vývoj komunikačných a informačných systémov. Počet zamestnancov pobočky je momentálne 55, pričom programátori tvoria dve tretiny z celkového počtu zamestnancov.

Frequentis Slovakia sídli na Karadžičovej ulici v City Business Center 1.

Jr. Systémový Inžinier @ Frequentis Slovakia s.r.o.
Jr. Systémový Inžinier
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Zamýšľal si sa niekedy nad tým, čo sa deje s tvojim telefónnym hovorom, keď vytočíš na svojom smartphone záchrannú službu 112 ? Vieš, u koho zazvoní, na čo všetko je pripravený dispečer, ktorý tvoj tiesňový hovor preberá? Ako prebieha dispečing záchrannej služby, aktivácia hasičského zboru, pripadne polície? Vieš o tom, že v prípade automobilovej nehody, tvoje auto dokáže automaticky zavolať záchrannú službu a poslať na dispečing údaje o nehode?
Ak chceš vedieť odpovede na tieto otázky, radi ti ich zodpovieme.

Do nášho teamu hľadáme systémového inžiniera, ktorý sa bude podieľať na vývoji telekomunikačných a IT zariadení pre komplexné safety-critical systémy.

Medzi tvoje úlohy bude patriť:

  • Inštalácia, integrácia a parametrizácia telekomunikačných a IT zariadení
  • Konfigurovanie HW/SW komponentov
  • Podpora projektového teamu v nasadení telekomunikačných a IT zariadení, ktoré sú súčasťou komplexných safety-critical systémov.
  • Analýza technických problémov a návrh technického riešenia.
  • Návrh systémových testov a testovanie (Factory Acceptance Tests).

Tím líder

Stanislav Simor
System Designer at Frequentis
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

  • Budeš mať možnosť zúčastniť sa jedinečného vzdelávacieho programu a workshopov s ďalšími systémovými inžiniermi, ktorí sa podieľajú na projektoch v materskej spoločnosti vo Viedni.
  • Podporíme ťa v rozvoji v oblasti SW technológií, system engineeringu, telekomunikácií, sieťových komponentov alebo systémového designu.
  • Umožníme ti skombinovať techniku a manažérske schopnosti. Nakoniec, manažéri v našej pobočke majú korene v softwarovom vývoji.
  • Zabezpečíme ti technické a soft skills školenia, prípadne výučbu cudzieho jazyka.
  • Ďalšia možnosť kariérneho rastu pre každého nášho zamestnanca je otvorená v rámci koncernu - buď v Headquarters, alebo v iných pobočkách po celom svete.

Zodpovednosti

50%
inštalácia, integrácia, parametrizácia zariadení
50%
navrhovať a vykonávať systémové testy

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Elektrotechnika
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
slovenčina - rodný jazyk
Požadované zručnosti
Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - základy
Administrácia LAN/WAN - základy
Virtualizácia - základy
Microsoft SQL Server - základy
Iné požiadavky
Vodičský preukaz
Vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
1
Vítané zručnosti
Základné znalosti z oblasti telekomunikácií

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Medzinárodné pracovné prostredie
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Work-life balance

Ponúkaný plat

dohodou

Doplňujúce informácie

Systémový inžinier je súčasťou SW vývojového tímu a svojim dielom prispieva ku kvalite výsledného safety-critical systému.

Vysoká kvalita safety-critical systémov a priestor pre sebarealizáciu a odborný rast každého člena teamu sú naše kľúčové hodnoty. Pokiaľ zdieľaš s nami tieto hodnoty, radi ťa privítame v našom tíme.

Vzhľadom na to, že budeš začlenený do medzinárodného tímu, je nutné ovládať anglický jazyk slovom i písmom.

Kontakt

Andrea Schaden
HR Recruiter

Adresa

Karadžičova7244/8, Bratislava, Slovakia