Úspešnosť Tatra banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatra banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Vzťahový manažér pre firmy v Bratislave @ Tatra banka
Vzťahový manažér pre firmy v Bratislave
Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto
Staré Mesto
ihneď

Náplň práce

Bavilo by Vás hlbšie porozumenie fungovaniu firmy? Viete aký skvelý pocit zažíva bankár ako partner pre firmu, ktorú vidí rásť a vytvárať zisk?

Ak hľadáte pozíciu, pri ktorej budete aj v teréne a navštívite klienta priamo v jeho firme, máme ju pre Vás pripravenú!

Čo je veľmi dôležité.Nemusíte byť skúsený bankár na to, aby ste boli na tejto pozícii úspešný.
Dôležitá je vaša chuť napredovať a zahĺbiť sa do práce.  Pripravili sme pre Vás totiž unikátny 6-mesačný rozvojový program, ktorý Vás na túto pozíciu perfektne pripraví.

Podporíme Vaše znalosti všetkých našich produktov a služieb
Posilníme Vaše schopnosti v oblasti vzťahového manažmentu
Pomôžeme Vám zlepšiť sa v predajných aktivitách

Súčasťou rozvojového programu sú on-the-job aj off-the-job aktivity, vďaka ktorým Vás naučíme všekty potrebné zručnosti na to, aby ste sa stali úspešným Business poradcom.

Nepremeškajte príležitosť vybudovať si kariéru v najinovatívnejšej banke na Slovensku a jednej z najinovatívnejších na svete vôbec.

Možnosti rozvoja

- práca v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom

- neustále zvyšovanie kvalifikácie

- možnosti kariérneho rastu
- práca pod vedením skúsených lídrov

Zodpovednosti

100%
Komunikácia s klientom

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky
- záujem o ekonomiku firiem, fungovanie firemného biznisu
- vytrvalosť, trpezlivosť
- obchodnícky apetít, radosť z komunikácie s klientami
- záujem vybudovať si svoju kariéru, skutočný záujem o vlastný rast
- skúsenosti v obchode s firmami, korporáciami (aj v inom sektore ako bankovníctvo)
- vzťah k číslam, analytické myslenie
- dôveryhodnosť
Vysokoškolské štúdium

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Prestížny zamestnávateľ
  3. Work-life balance
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Atraktívny rozvojový program

Iné benefity

K finančným benefitom patrí:
- zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
- príspevok na zdravie
- príspevok do 3. piliera
- dni dovolenky na navyše s programom - Dovolenka PLUS

Ponúkaný plat

950* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas v

Kontakt

Jana Lubá
Recruiter
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Hodžovo námestieHodžovo ná, Staré Mesto, Slovakia