ponuka je uzatvorená
HRcomm Galéria

HRcomm je najvýznamnejšia profesná asociácia pôsobiaca v oblasti HR na Slovensku. Združuje viac ako 150 spoločností z rôznych sektorov ako výroba, TELCO, finančníctvo a poisťovníctvo, FMCG, energetika, stavebníctvo prostredníctvom HR riaditeľov a manažérov HR oddelení.

Našim cieľom je prispievať k zvyšovaniu profesionálnej úrovne HR na Slovensku. Komunitu spájame prostredníctvom konferencií, workshopov a odborných seminárov, ktoré majú v HR komunite veľkú obľubu. Našou silnou stránkou je networking.

Office HRcomm tvoria 2 veselé a usmievané osoby, ktoré hľadajú ku sebe do tímu ďalšieho parťáka, s ktorým sa nám podarí pripravovať veľa zaujímavých a inšpiratívnych eventov a projektov a ktorý nám pomôže v napĺňaní hodnôt HRcomm, ktorými sú:

  • Človečina
  • Zdieľanie a inšpirácia
  • Férová vzájomná podpora

Koho hľadáme?

Ak si spoľahlivá, zodpovedná osoba so zmyslom pre detail a team work, ktorej kreativita nie je cudzia, vieš samostatne pracovať, si proaktívna, flexibilná a máš dobré organizačné schopnosti, tak sa nám ozvi.

Koordinátor projektov @ HRcomm
Koordinátor projektov
Oblasť práce Oblasť práce
Ľudské zdroje a personalistika
Miesto Miesto
Bratislava III
ihneď

Náplň práce

• realizácia marketingovej a komunikačnej politiky HRcomm

• zodpovednosť za obsah a aktuálnosť informácií o HRcomm na sociálnych sieťach (Facebook, LindkedIn, Instagram),

• príprava pozvánok a komunikácie na HRcomm a partnerské podujatia

• zodpovednosť za dizajn, náplň a aktualizáciu firemnej webovej stránky

• vydávanie online newslettera HRcomm - 5x ročne

• organizačné zabezpečenie projektov „HR Inovácia“ a „HR Startupy“, aktívna spolupráca s projektovými tímami

• zodpovednosť za organizáciu akcií v rámci regionálnych podujatí (Bratislava, Trnava, Žilina, Košice ai.)

• organizačné zabezpečenie a aktívna účasť na workshopoch pre mladých HRistov

• spolupráca s Európskou HR asociáciou (EAPM), svetovou HR asociáciou (WFPMA) a so zahraničnými asociáciami združenými pod EAPM

Tím líder

supervisor_photo Andrea Gondova
Senior projektový manažér
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

45%
Projektové riadenie - koordinácia projektov a workshopov
25%
Aktualizácia a spravovanie web stránky
15%
Správa sociálnych sietí
15%