Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na
Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu
prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu
dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom,
Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých
spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné,
Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad
Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica,
Galanta, Dunajská Streda
a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však
hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný
zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou
pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak
sa určite pridajte k nám!

Rádiologický technik @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Rádiologický technik
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
Humenné
ihneď

Náplň práce

  • vykonáva rádiologické vyšetrenia podľa predpísaných metód na spoločných vyšetrovacích a liečebných zložkách
  • vrátane tvorby a  vyhodnocovania rádiodiagnostických postupov a plánov,
  • vykonáva snímkovanie pri lôžku pacienta a operačnej sále, asistuje pri skiaskopických vyšetreniach tráviacej sústavy,
  • vykonáva vyšetrenia na CT pracovisku,
  • spracúva obrazovú dokumentáciu, zadáva výkony do nemocničného informačného systému,
  • plní ďalšie úlohy určené vedúcim rádiologickým technikom,
  • spolupracuje so zdravotníckymi pracovníkmi ostatných oddelení.

Zodpovednosti

30%
Samostatná špecializovaná odborná činnosť pri štandardných skiagrafických a skiaskopických vyšetreniach
30%
Vykonávanie CT a MR vyšetrení, asistovanie pri intervenčných CT vyšetreniach (biopsia, drenáž)
20%
Asistencia pri náročných rádiologických výkonoch s použitím zložitej prístrojovej techniky
10%
Spracovanie CT a MR obrazovej dokumentácie a jej zapisovanie na elektronické médiá
10%
Vykonávanie ústavnej pohotovostnej služby

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Požadované zručnosti
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Iné požiadavky
všeobecný prehľad
tímová spolupráca
samostatnosť
zodpovednosť
flexibilita

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívny rozvojový program
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Práca s poprednými expertmi

Iné benefity

spravodlivé mzdové ohodnotenie
podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
rôzne druhy nepeňažných Benefitov a tímbildingových aktivít

Ponúkaný plat

849,06* - 1 011,24 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Katarína Havriľáková
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Nemocničná7, Humenné, Slovensko