nabídka je uzavřena
PODPORA NAŠICH STÁVAJÍCÍCH KLIENTŮ – VÍKENDOVÝ TÝM (DPP) @ Generali Poisťovňa | Generali Česká pojišťovna

Nabídka práce: PODPORA NAŠICH STÁVAJÍCÍCH KLIENTŮ – VÍKENDOVÝ TÝM (DPP)

Typ pracovního poměru
Nástup
dohodou
Nabízený plat
120 CZK / hodina

Náplň práce

Do týmu Vendy (Brno) a Dáši (Pardubice) vedoucích brigádnických týmů, hledáme podporu pro naši příchozí klientskou linku a odchozí upomínkové volání a to s možností práce z domova. V jejich týmech jsou studenti, maminky na rodičovské dovolené, pracující – jsou to opravdu rozmanité týmy. Můžete se tak těšit na nejen zajímavou práci, ale i příjemné přátelské prostředí.

Co u nás budete dělat?

• Přijímat příchozí hovory našich klientů, pomáhat jim, radit v jejich situaci a poskytovat jim informace o produktech Generali České pojišťovny. Nejedná se o prodej produktů.
• V rámci agendy Upomínkové volání kontaktujeme klienty, kterým hrozí reálný zánik pojistné smlouvy pro neplacení dlužného pojistného. Cílem je upozornit klienta na dlužnou platbu a hrozící zánik jeho pojistné smlouvy a domluvit se s ním, jak a kdy bude platbu hradit.
• Zpracovávat požadavky od klientů na PC a pracovat s interními systémy pojišťovny.
• Směny si budete plánovat dle vašich možností ve všedních dnech v rozmezí 8–19 hod. a víkendech 9–17 hod.

Kdo jste?

• Baví vás povídat si s lidmi a záleží vám na jejich spokojenosti.
• Stojíte o dlouhodobou spolupráci a můžete odpracovat v průměru 15-20 hod. týdně.
• Chcete se rozvíjet a záleží vám na vaší kariéře.
• Máte chuť do práce a jste ochotni se něco nového naučit.

Proč pracovat právě u nás?

• Odnesete si fixní odměnu 120 Kč/hod. a jako bonus máte stravenkový paušál v hodnotě 92 Kč i za krátkou směnu.
• Benefit - práce z domova již během zaškolení.
• Nadstandardně vás zaškolíme na komunikační a odborné dovednosti – naučíte se rychle, pohotově a správně reagovat na různé komunikační situace.
• Díky dlouhodobé spolupráci vám umožníme kariérní postup a rozvoj v rámci skupiny Generali.

Doplňující informace

• Nástup: 11. 4. 2023
• Školení: proběhne online přes MS Teams a e-learning v termínu 14. – 19. 4.
• Pracovní doba: PO–PÁ dle možností v časovém rozmezí 8:00–19:00 hod., víkendové směny (3–4 za měsíc) v rozmezí 9:00–17:00 hod.
• Místo výkonu práce: Brno – Královo Pole, Pardubice – třída Míru 2647 nebo z vašeho bydliště.
• Smlouva: Dohoda o provedení práce

Obsazujeme více pracovních pozic, klidně tedy můžete doporučit brigádu svým známým a na brigádu pak chodit společně!
Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se - rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru.
Následně si u pohovoru přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají.
Těšíme se na vámi zaslaný strukturovaný životopis.

Mzda

120* CZK / hodina
*základní složka mzdy

Pracovní prostředí a firemní kultura

Poisťovňa, ktorá je celoživotným partnerom!

V roku 2021 prišlo ku spojeniu Generali Českej Poisťovne a Generali Poisťovne na Slovensku. Toto spojenie prináša množstvo výhod a možností ďalšieho rozvoja obchodných aktivít. Spoločné fungovanie umožňuje čerpať z dlhodobej tradície na trhu a zároveň si zachovať inovatívny spôsob myslenia a perspektívne rastúcu poisťovňu. Vďaka tomu môžeme naplniť dlhodobý cieľ stať sa celoživotným partnerom pre našich  klientov.

Stabilita a veľkosť spoločnosti zaručuje, že za všetkých okolností dokáže dodržať svoje záväzky, rovnako ako prinášať zásadné technologické inovácie taktiež rýchle a profesionálne služby. Kladieme veľký dôraz na ľudský prístup a rýchle profesionálne služby. Preto do nás vkladá dôveru milióny klientov. Generali podporuje rôzne aktivity. Každý sa môže stať ambasádorom a podieľať sa na zaujímavých projektoch v tejto oblasti.

KOHO HĽADÁME?

Hoci sme poisťovňa, u nás v Generali si na svoje príde v podstate každý. Umožňujeme uplatnenie vo všetkých možných odboroch ako sú: likvidácia, call centrum, IT alebo napríklad risk management. Taktiež je tu veľa možností v analytickom a finančnom oddelení, v marketingu a komunikácii alebo napríklad na HR. Nie je dôležité, či má uchádzač dva mesiace praxe, alebo dvadsať rokov. Rozhodujúci je pozitívny prístup a chuť učiť sa nové veci.

ČO JE DOBRE VEDIEŤ?

Aj keď sa s kolegami radi stretávame osobne, naučili sme sa plne fungovať v online prostredí a home office nám nerobí problém. Vďaka flexibilnému pracovnému času si dokážeme naplánovať prácu tak, aby mali dostatok priestoru na šport alebo zábavu.

V Generali dbáme o fyzické a psychické zdravie zamestnancov. Súčasná doba je náročná a kladie pred nás veľa výziev. Preto ponúkame svojim zamestnancom možnosť využiť konzultácie s psychológom. A nezabúdame ani na aktívny odpočinok a regeneráciu. Ponúkame pestrú škálu športových výhod, ako je Multisport karta, na ktorú prispievame. V letných mesiacoch organizujeme športové hry, skupinové športy, turistické alebo cyklo výlety. Taktiež je možné vybrať si z kultúrnych aktivít, masáží alebo pobytov.

V Generali podporujeme diverzitu a chceme, aby sa zamestnanci cítili byť súčasťou firemnej kultúry. Vďaka medzinárodnému zázemiu skupiny Generali majú zamestnanci možnosť podieľať sa na veľkých projektoch a komunikovať s kolegami z rôznych kútov sveta. V rámci medzinárodnej mobility je možné zúčastniť sa stáže v zahraničí a pozrieť sa, ako spolupracujú kolegovia v iných krajinách.

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my :)

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Kontakt

Eva Havlátová
Místa práce