ponuka je uzatvorená
Hlavný účtovník @ Envien Group

Ponuka práce: Hlavný účtovník

Miesto
Leopoldov
Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 690 - 1 859 EUR / mesiac

Náplň práce

• Komplexné a samostatné vedenie podvojného účtovníctva
• Účtovanie všetkých agend (došlé faktúry, majetok, interné doklady, mzdy, mesačné a koncoročné uzávierkové operácie a pod.)
• Zodpovednosť za kompletnú daňová agenda (všetky priame dane)
Príprava pravidelných ročných podkladov pre štatutárny reporting
• Zodpovednosť za vykonanie mesačnej a ročnej uzávierky
• Zodpovednosť za prípravu výročnej správy
• Zodpovednosť za prípravu pravidelných štatistických výkazov
• Pravidelná inventarizácia súvahových účtov a ich kontrola, príprava podkladov pre daňové kontroly, daňový audit a colné kontroly
• Komunikácia s externými právnymi a daňovými poradcami a audítormi
• Zodpovednosť za prípravu podkladov pre štatutárny audit, zodpovedanie otázok a dodanie dodatočných podkladov na vyžiadanie od externého štatutárneho audítora
• Pravidelná kontrola saldokonta pohľadávok a záväzkov spoločnosti
• Aktívne prispieva k optimalizácii procesov v rámci účtovného oddelenia aj v spolupráci s ostatnými oddeleniami finančnej divízie
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov priameho nadriadeného
• Zodpovednosť za účtovníctvo a jeho súlad s legislatívou SR v rozsahu svojej činnosti
• Zodpovednosť za dodržiavanie obehu dokladov v súlade s internými predpismi firmy

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Iné požiadavky
vodičský preukaz sk. B

- Prax s vedením podvojného komplexného účtovníctva min 5 rokov
- Znalosti daňovej agendy priamych a nepriamych daní (DPH, daň z príjmu, zrážkové dane, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľností),
- Znalosti s prípravou štatutárneho reportingu (ročná účtovná závierka, CF, poznámky, výročná správa)
- Širšie znalosti ostatnej ekonomickej legislatívy,
- Dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť

Vítané

Benefity

Navyše k Tvojmu platu dostaneš:
• Ak pôjde všetko dobre, tak 13- ty a 14- ty môžeš mať ako bonus
• ročný príspevok na dochádzanie v závislosti od vzdialenosti do práce
• finančná odmena pri pracovných jubileách, príspevok k narodeniu dieťaťa a príspevok pri sobáši
• zľava v podnikových predajniach a u partnerov (Slovnaft, st. Nicolaus a iných)
• finančná odmena za odporúčanie nového kolegu, refferal až do výšky 600 €
• a neboj sa, myslíme aj na Tvoj dôchodok a preto Ti prispejeme mesačne do tretieho piliera (DDS) sumou až do 30 €

A aby toho nebolo málo:
• pravidelné zákonné a rozvojové školenia (zlepšíš si nielen komunikáciu, ale aj svoje CV)
• pomôžeme ti spíkovať lepšie počas pracovnej doby (kurzy anglického jazyka)
• oslava medzinárodných dní – Deň žien, Deň detí a pod. (kvetina a sladkosť vždy poteší)
• máme veľmi pekné kancelárie, ale príležitostne môžeš pracovať aj z domu
• úlohy riešime spoločne v tíme pozostávajúcom zo skúsených ľudí, ktorí radi zdieľajú svoje know-how
• spolupráca s kolegami do nekonečna a ešte ďalej - vieme, že všetko nemôže zvládnuť človek sám
• ak chceš byť super EKO, môžeš prísť autobusom, ktorý ti „zaparkuje“ priamo pred budovou alebo môžeš využiť bicyklové státie
• za použitý kuchynský olej ti dáme nový

A nejaký ten chill:
• nie, nekysneme - jógu, tabatu a iné aktivity počas celého leta priamo pri našom jazere
• spolu sa zabavíme na Športovom dni, Family day a Vianočný večierok je u nás lepší ako ples v opere
• Frozen day (nepríde Elza, ale dobré nanuky počas horúcich letných dní)
• zdravé raňajky
• vitamínové balíčky
• teambuildingy počas roka v rôznych kútoch Slovenska
• pravidelné súťaže v rámci spoločnosti Ti prinesú možnosť prebudiť v sebe Terminátora
• firemná knižnica / knižný box pre knihomoľov
• v okolí je niekoľko reštaurácií, máme však k dispozícii aj automaty s hotovým jedlom a plne vybavené kuchynky, lebo nie všetci máme čas variť – jedlo je láska

1 690* - 1 859 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

+ variabilná zložka mzdy, finálna výška mzdy bude závislá od seniority kandidáta

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Doplňujúce informácie

Veríme, že výberové konanie nepotrvá dlho a ak ste pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás v čo najkratšom čase kontaktovať telefonicky.

Kontakt

Lenka Dragúňová

Adresa

Trnavská cesta , Leopoldov, Slovensko