Náš business je business o ľudoch.
Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:

Deliver on the promise

  • Našim ľuďom, klientom a partnerom sme sa na základe vzájomnej dôvery dlhodobo zaviazaní. Celá naša práca je o zlepšovaní životov našich klientov.
  • Pri plnení nášho prísľubu nás zaväzuje disciplína a integrita, pričom kladieme dôraz na dlhodobé vzťahy.

Value our people

  • Našich ľudí si vážime, podporujeme rozmanitosť a investujeme do vzdelávania a rastu vytváraním transparentného, súdržného a ústretového pracovného prostredia. Rozvíjanie našich ľudí zabezpečí našej spoločnosti dlhú budúcnosť.

Live the community

  • Sme hrdí na to, že patríme k celosvetovej skupine so silnými, udržateľnými a dlhotrvajúcimi vzťahmi na každom trhu, na ktorom pôsobí. Náš trh je náš domov.

Be open

  • Sme zvedaví, proaktívni, dynamickí a vždy k dispozícii. Sme ľudia s otvoreným a rozmanitým myslením, ktorí sa chcú pozerať na veci z rôznych perspektív.

Operátor kontaktného centra @ Generali Poisťovňa, a.s.
Operátor kontaktného centra
Oblasť práce
Zákaznícka podpora
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Baví ťa komunikovať s ľuďmi?
Máš chuť na sebe pracovať a rozvíjať svoj potenciál?

Pridaj
sa k nášmu tímu v Generali a naštartuj svoju kariéru na kontaktnom
centre! Buď prvý, kto poskytuje bezprostrednú pomoc ľuďom ako si aj ty.

Tvojou úlohou bude:

  • budovať dobré vzťahy s klientmi, aby sa na nás mohli kedykoľvek s dôverou obrátiť,
  • poskytovať profesionálny servis a odborné poradenstvo po telefóne, byť pravou rukou klientov v oblasti poisťovníctva,
  • poznať potreby klientov, navrhovať optimálne riešenia k ich spokojnosti a ponúknuť im produkt šitý na mieru,
  • evidovať oznámenie o poistnej udalosti s klientom,
  • spracovávať bežnú administratívu.

Jedná sa o podporu na pasívnej linke -  klienti volajú nám (nejde o priame oslovovanie a predaj).

Možnosti rozvoja

- príležitosť naštartovať svoju kariéru v Generali
- kvalitný adaptačný program
- vzdelávanie v oblasti poisťovníctva - množstvo produktových školení
- vzdelávanie v oblasti mäkkých zručností (ako správne telefonovať, asertívna komunikácia atď.)

Ďalší kariérny krok

možnosť interného kariérneho posunu podľa záujmu

Zodpovednosti

80%
telefonická komunikácia s klientom
10%
administratíva
10%
ústretovosť a empatia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti
komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
empatia a proklientský prístup
Iné požiadavky
- predošlá prax nie je podmienkou
- znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou
- ochota neustáleho vzdelávania sa - ochota pracovať na zmeny (len pracovné dni v čase od 8:00 do 18:00, pracovný čas 8¼ hod.)

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Pocit bezpečia
  3. Work-life balance
  4. Atraktívne benefity
  5. Atraktívny rozvojový program

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
- dni pracovného voľna naviac
- zvýhodnené produkty Generali
- zvýhodnené produkty VÚB banky a iné

Ponúkaný plat

800* - 950 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

fix + variabilná zložka

Kontakt

Lucia Leviczká
HR špecialista
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Lamačská cesta3, Bratislava, Slovensko