ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Konzultant/-ka starostlivosti o klienta @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Konzultant/-ka starostlivosti o klienta
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Staneš sa súčasťou skvelého tímu špecialistov zákazníckeho servisu. Ten vedie Monika spolu s Peťou. Ak sa vnímaš ako tímový hráč, máš záujem byť v kontakte s našimi klientmi a rozvíjať svoje komunikačné schopnosti či znalosti v oblasti poisťovníctva, pokračuj v čítaní inzerátu. Možno hľadáme práve Teba :-)

Koho presne hľadáme?

  • Špecialistu, ktorý sa spočiatku bude hlavne vzdelávať a dobudúcna obsiahne všetky produkty našej spoločnosti, ktoré sa rozrástli s rastom spoločnosti a zapojí sa do telefonickej podpory.
  • Niekoho, kto sa rád učí nové veci a chce využiť našu intenzívnu podporu a v budúcnosti by sa možno rád posunul smerom k novým pozíciám v rámci spoločnosti.
  • Priateľského a veselého parťáka, ktorý sa chce starať o našich klientov.

Čo pozícia obnáša:

  • prijímanie hovorov a riešenie e-mailov našich existujúcich klientov
  • poskytovanie aktuálnych informácií o produktoch
  • zodpovednosť za starostlivosť o našich klientov
  • vybavovanie administratívy a agendy spojenej so zákazníckym servisom

Požiadavky

Koho hľadáme Dobrým odrazovým mostíkom sú:

  • vynikajúce komunikačné schopnosti
  • príjemné vystupovanie
  • proklientsky prístup
  • práca v tíme
  • skúsenosti na obdobnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Benefity

Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu. Dostaneš slobodu, dôveru spojenú so zodpovednosťou. Možnosť pracovať v skvelom kolektíve ľudí, ktorých práca baví. Platové podmienky s ohodnotením zodpovedajúcemu nasadeniu a zručnostiam. Zaujímavé zamestnanecké benefity (5 dní voľna na regeneráciu, príspevok zamestnávateľa na dopravu, 5 dní voľna sick day, stravné lístky nad rámec zákona, Multisport kartu, príspevok na dôchodkové sporenie a životné poistenie v NN, možnosť pracovať z domu - Home office, darček k narodeninám a ďalšie).

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 000 EUR/mesiac

Kontakt

Tímea Kolláriková

Adresa

Slávičie údolie 106, Bratislava, Slovensko