ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Teamleader oddelenia controllingu @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Teamleader oddelenia controllingu
Miesto Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
Nástup
dohodou

Náplň práce

Hľadáme Teamleadra na oddelenie kontrolingu, ktorý bude viesť tím a jeho náplňou práce bude:

  • vedenie kontrolingového tímu, zodpovednosť za rozdelenie a plnenie úloh
  • analýza finančných a produkčných výsledkov 3 spoločností (hospodársky výsledok, čerpanie nákladov, produkcia, cash-flow)
  • interpretácia a prezentácia výsledkov, argumentácia odporúčaní manažmentu
  • výkazníctvo v rámci skupinového konsolidačného systému
  • participácia na zostavovaní operatívnych a strategických plánov spoločností (produkcia, kľúčové indikátory, súvaha, výkaz ziskov a strát, cash-flow), ich sledovanie a vyhodnocovane
  • zodpovednosť za Solvency II reporting v oblasti kontrolingu a reporting regulátorovi
  • komunikácia v anglickom jazyku so skupinou
  • participácia na zavádzaní IFRS 17
  • definovanie a vytváranie nástrojov kontrolingu

Požiadavky

Koho hľadáme

  • vysokoškolské vzdelanie v ekonomickom odbore
  • anglický jazyk (plynulá komunikácia) je podmienkou
  • prax v odbore min. 5 rokov v oblasti finančného kontrolingu v poisťovni alebo banke je podmienkou
  • znalosť poisťovníctva a Solvency II výhodou

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Požadovaná prax

3
5

Benefity

  • 5 dni dovolenky naviac

  • 5 dní extra voľna (sick day, vzdelávanie)

  • Sabbatical - dlhodobé voľno

  • Home Office

  • Príspevok zamestnávateľa na dopravu

  • Príspevok zamestnávateľa na životné poistenie a dôchodkové sporenie

  • Príspevok zamestnávateľa za pracovné jubileum

  • Multišport karta za výhodných podmienok

  • Stravné lístky nad rámec zákona

Ponúkaný plat

2 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

2 500 EUR/mesiac

Kontakt

Jana Šimková

Adresa

Jesenského , Staré Mesto, Bratislava, Slovensko