ponuka je uzatvorená

Lekárne Dr.Max vznikli pred 14 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 318 miestach po celej republike.

Našim zamestnancom, ale aj pacientom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich.
Našou najväčšou hodnotou je viac ako 1600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí tretieho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

FARMACEUT v lekárni Bratislava - rôzne lokality, v ponuke aj 8 hodinové zmeny od pondelka do piatku @ Dr.Max
FARMACEUT v lekárni Bratislava - rôzne lokality, v ponuke aj 8 hodinové zmeny od pondelka do piatku
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Expedovanie liekov na lekársky predpis, expedovanie voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou

Poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne

Poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu ale aj o prevencii ochorení

Poskytovanie odborných konzultácií ohľadom diabetu, vysokého krvného tlaku a aktívne meranie hladín glukózy a cholesterolu vrátane odbornej interpretácie nameraných hodnôt v rámci odborných kampaní realizovaných niekoľkokrát počas roka

Náplň práce predstavuje aj štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti

Možnosti rozvoja

Možnosti kariérneho postupu a osobného rozvoja v lekárni alebo na centrále spoločnosti

Možnosť participovať na projektoch spoločnosti v spolupráci s rôznym oddeleniami alebo nadobudnúť skúsenosti ako interný školiteľ, či auditor

Ďalší kariérny krok

Skrátka - u nás sú vaše možnosti len na vás...

Zodpovednosti

33%
Farmácia v praxi
33%
Komunikácia s pacientom
34%
Odbornosť

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Farmácia
Jazyky Jazyky
slovenčina - začiatočník
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Orientácia na pomoc pacientovi
Komunikačné zručnosti
Proaktívny prístup
Iné požiadavky Iné požiadavky
Záujem o odborné vzdelávanie
Otvorenosť novým vedomostiam
Zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu
Zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
Ľudskosť a empatia
Vysokoškolské III. stupňa
Iné preferencie Iné preferencie
Zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Prestížny zamestnávateľ
  3. Priateľská pracovná atmosféra

- Cafetéria - Možnosť vlastného výberu benefitov od viac než tisícky dodávateľov (dovolenka, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitka, koncerty, tábory pre deti a pod.)
- interný systém odborného vzdelávania Akadémie Dr.Max, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy alebo množstvo iných školení zameraných na prácu s pacientom
- možnosti kariérneho postupu a osobného rozvoja v lekárni alebo na centrále spoločnosti
- možnosť participovať na projektoch spoločnosti v spolupráci s rôznym oddeleniami alebo nadobudnúť skúsenosti ako interný školiteľ
- uhradíme za vás poplatok do stavovských komôr vo výške 50% z daného poplatkupodporujeme mobilitu v rámci lekární po celom Slovensku vďaka možnosti pracovať v rôznych typoch lekární a v rôznych mestách a lokalitách
- moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou a priateľské kolektívy v lekárňach
- stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
- istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
- viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach

Ponúkaný plat

1 200* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Základná mzda od 1200 EUR/mesiac - v závislosti od skúseností kandidáta môže byť základná mzda aj vyššia, plus zaujímavá motivačná zložka mzdy vyplácaná na mesačnej báze.

Kontakt

Eva Síkorová
Špecialista pre nábor a výber

Adresa

Bratislava , Bratislava, Slovensko