ponuka je uzatvorená
Hľadáme nového kolegu na pobočku v Žiline @ NN Životná poisťovňa, a.s.

Ponuka práce: Hľadáme nového kolegu na pobočku v Žiline

Miesto
Žilina
Typ pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 500 EUR / mesiac

Náplň práce

• Telefonická, mailová, osobná komunikácia s klientmi
• Analýza finančných potrieb klienta
• Uzatváranie zmlúv
• Servis a poradenstvo

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky
vodičský preukaz sk. B

Hľadáme TEBA :) nepotrebuješ skúsenosti. Dôležité budú tvoje schopnosti a zručnosti.

Požadujeme:

- minimálne stredoškolské vzdelanie,
- ochotu komunikovať a stretávať sa s ľuďmi,
- sebadisciplínu a precíznosť.

Vítané

Benefity

Prečo sa ti práca u nás bude páčiť?

- Čaká ťa nadštandardný zárobok, rýchly kariérny rast a individuálny rozvoj.
- Podporíme tvoj rozbeh fixnou zložkou, bez nároku na vrátenie našej investície.
- Dostaneš uvítací balíček.
- Zabezpečíme ti komplexné bezplatné vzdelávanie.
- Ponúkame flexibilitu v čase a mieste
- Máš k dispozícii naše moderné kancelárske priestory, ale aj možnosť pracovať online z pohodlia domova.
- Využívame online nástroje a systémy na meetingy, poradenstvo, ale aj uzatváranie zmlúv.
- Máš možnosť získať skvelé finančné benefity a precestovať s nami celý svet.

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

v priemere. Transparentný a motivujúci provízny systém. Tvoj štart podporíme aj fixnou zložkou.

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny s viac ako 177-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 18 miliónov klientov v 11 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomáhať ľuďom starať sa o to, na čom im najviac záleží.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

NN Životná poisťovňa je už piaty rok po sebe TOP zamestnávateľ
Prestížny inštitút The Top Employers Institute oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2023. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

NN na Slovensku
Sme lídrom na slovenskom trhu s dôchodkami nielen v počte klientov II. a III. piliera, ale aj v objeme spravovaných dôchodkových úspor. Rovnako patríme k popredným poskytovateľom životného poistenia, ktorý svojim klientom a ich rodinám ponúka istotu finančného zabezpečenia v čase núdze. Podľa prieskumu spoločnosti KPMG patrí dnes NN medzi top 20 najobľúbenejších značiek na slovenskom trhu. Veľmi si vážime dôveru našich klientov a ďakujeme za ich priazeň.

Na Slovensku pod značku NN spadajú nasledovné spoločnosti:

• NN Životná poisťovňa, a.s.
• NN Dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
• NN Tatry-Sympatia, d.d.s., a.s.

Doplňujúce informácie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis", každý životopis dôkladne zvážime. Ďakujeme za váš záujem stať sa súčasťou NN. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Kontakt

Jana Šimková

Adresa

Žilina, Slovensko