Spoločnosť H.R.Omada sa už 10 rokov riadi heslom, že účinný rozvojový program má byť pútavý, plný praktických informácií a príkladov, možno aj zábavný, no najmä musí priniesť reálne výsledky či želanú zmenu.

Prioritu dosiahnutia výsledku povyšujú  nad formu. Preto tréneri musia byť komplexní v použití rôznych prístupov - koučing, mentoring, trénovanie, poradenstvo. Taktiež musia prihliadať na lokálne zvyklosti a kultúrne špecifiká, či už školia Nórov, Švédov, Slovákov alebo Rumunov.

Začali svoje pôsobenie na Slovensku a rozrástli sa do zahraničia, len v roku 2019 sme rozvíjali manažérov a obchodníkov z trinástich krajín. No tešia sa, že takmer polovica zákazníkov sú stále slovenské spoločnosti.

V rámci personálnej agentúry Vám nájdeme vhodných ľudí. Prostredníctvom seminárov a školení, tréningov, koučingu firmám pomáhame zlepšovať zručnosti a schopnosti ľudí a využívať ich potenciál.

Zubný lekár @ H.R.omada spol. s r.o.
Zubný lekár
Miesto Miesto
Žilinský kraj
ihneď

Náplň práce

Dôvody, prečo sa občas stane, že z tejto prestížnej zubnej kliniky odíde zubný lekár:

- konečne chcem zažiť stres a veľa mimo-zubárskej práce.. chýba mi administratíva

- mám sa tu ako v bavlnke, starajú sa o mňa, ani len to oblečenie si nemôžem oprať sám. I to mi perie klinika

- už ma nebavia firemné akcie, stále nejaká zábava, spoločné akcie, grilovačky, guláše, spoločné večery.. nemusím tam chodiť, ale i tak som tam vždy prišiel

- koho by bavilo cestovať iba 5-10 minút do práce? Chcem zápchy, dlhú cestu do práce.

Ak i Vám tieto veci prekážajú, tak potom nestrácajme čas. Ak ale hľadáte výborne vybavenú kliniku, a je jedno, či ste pedostomatolog, protetik alebo akýkoľvek iný špecialista, či všeobecný stomatológ a hľadáte klinku, kde sa môžete venovať zubárskej práci, rád Vám ju predstavím.

Pokiaľ ste absolvent, vieme Vám pomôcť vyrásť. Ak ste skúsený stomatológ, máte pripravené špičkové a podporujúce zázemie.

Požiadavky

- VŠ v odbore stomatologia

- pro-zákaznícky prístup

- ochota deliť sa so skúsenosťami vrámci tímu

Benefity

- špičkovo vybavená klinika

- asistentka

- možnosť pracovať 1-5 dní v týždni

- kompletná starostlivosť o zázemie (vrátane prania oblečenia)

- špičkové technické vybavenie

- možnosť, preferencia, aby jednotlivý špecialisti si medzi sebou vymieňali skúsenosti, navzájom si pomáhali, rozvíjali sa

- samozrejmosťou je ďalšie vzdelávanie, interné i externé

Ponúkaný plat

2 000* - 8 000 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

2000 eur brutto fixný plat + % z realizovaných zákrokov

Adresa

Žilinský kraj, Slovensko