ponuka je uzatvorená

BROSE PRIEVIDZA

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov v 63 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose

Inžinier BOZP, PO a ENVIRO @ Brose
Inžinier BOZP, PO a ENVIRO
Miesto Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

-riadenie rizík v oblasti BOZP -návrh a implementácia opatrení na zvyšovanie bezpečnosti -realizácia školení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci -poskytovanie poradenstva vedúcim pracovísk najmä z hľadiska pracovných procesov a technických zariadení -implementácia legislatívnych požiadaviek v oblasti BOZP -aktualizácia bezpečnostných smerníc, predpisov, formulárov, aplikácia do praxe a kontrola dodržiavania -kontrola pracovísk, identifikácia nebezpečenstiev, návrh opatrení, rizikové analýzy -vyšetrovanie a riešenie pracovných úrazov -zastupovanie pri auditoch -reporting vykonaných činností

Požiadavky

Technické myslenie Dva až tri roky praxe v porovnateľnej pozícii, špeciálne pri audite výrobkov, záruk a koordinácii problémov Znalosti z oblasti elektriky/elektroniky Znalosti manažmentu kvality Znalosť anglického jazyka

Benefity

Pozícia vhodná pre ženy aj mužov
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Príležitosti kariérneho rastu
Greenfield
Flexibilná pracovná doba
Odborné školenia
Mzda: od 1000 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity
Pozícia vhodná pre ženy aj mužovPráca v stabilnej medzinárodnej spoločnostiPríležitosti kariérneho rastuGreenfieldFlexibilná pracovná dobaOdborné školeniaMzda: od 1000 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy
Zašlite nám vašu žiadosť pomocou nášho on-line formulára

Kontakt

Ondřej Janek

Adresa

Prievidza, Slovensko