ponuka je uzatvorená
BALANCED HR s.r.o.

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, IT a telekomunikácií.
Nákupca s Nemeckým jazykom @ BALANCED HR s.r.o.
Nákupca s Nemeckým jazykom
Oblasť práce
Predaj
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

• zodpovednosť za predávané produkty, ich kvalitu a objem,
• vyjednávanie podmienok spolupráce s obchodnými partnermi,
• sledovanie trendov na trhu (práca aj mimo office) a zabezpečenie optimálneho
produktového rozvoja,
• spoluvytváranie strednodobých a dlhodobých cieľov spoločnosti.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
nemčina - pokročilý
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Iné požiadavky
• ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie,
• znalosť nemeckého jazyka aktívne slovom aj písmom / minimálne B2
• pracovná skúsenosť v oblasti obchodu, nákupu, potravín - výhodou,
• vysoké pracovné nasadenie,
• schopnosť presadiť sa a vyjednávať,
• flexibilita / kreativita,
• analytické myslenie,
• nadšenie pre obchod, nákup, produkty,
• vodičský preukaz sk. B.
Vysokoškolské II. stupňa

• ročný príspevok na ubytovanie 3.000 € pri presťahovaní,• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,• doplnkové dôchodkové sporenie,• karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň,• darčekové poukážky v hodnote 160 €,• nadštandardná zdravotná prehliadka a iné

Ponúkaný plat

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

2000€

Kontakt

Jana Salvi

Adresa

Bratislava, Slovensko