ponuka je uzatvorená
Hlavný účtovník pre medzinárodnú výrobnú spoločnosť @ PERSONALITY Headhunters & Recruiters
Hlavný účtovník pre medzinárodnú výrobnú spoločnosť
Miesto Miesto
Bratislavský kraj
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

• Zodpovednosť za kompletné vedenie účtovníctva
• Vedenie menšieho tímu Účtovníkov
• Príprava mesačných, štvrťročných a ročných finančných výkazov
• Účtovanie podľa slovenských štandardov
• Zodpovednosť za daňovú agendu a spracovanie DPH
• Dohľad nad správnosťou účtovných procesov v systéme SAP
• Podpora pri interných a externých auditoch
• Kontrola a koordinácia procesu fakturácie a zodpovednosť za pokladňu
• Sledovanie zmien v účtovnej legislatíve
• Komunikácia s bankami a finančnými inštitúciami
• Spracovanie pravidelných finančných reportov

Požiadavky

• Relevantná prax s vedením účtovníctva spoločnosti min. 5 rokov
• Komplexná znalosť účtovníctva podľa slovenských štandardov
• Aktívna znalosť anglického jazyka (komunikácia s centrálou a zahraničnými pobočkami)
• Znalosť programu SAP výhodou
• Orientácia na detail, Precíznosť, Zodpovednosť

Benefity

• Stabilná práca v nadnárodnej výrobnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Príjemná a rodinná pracovná atmosféra
• Samostatnosť a pristor pre sebarealizáciu
• Plná podpora zo strany spoločnosti pri zaúčaní
• Priestor pre profesionálny rozvoj a vzdelávanie
• Jazykové kurzy, Teambuildingové aktivity

Ponúkaný plat

1 800* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

(finálnu mzdu posúdime spoločne podľa Vašich skúseností)

Pre stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu Hlavného účtovníka s aktívnou angličtinou. Cieľom pozície je komplexná zodpovednosť za vedenie účtovníctva výrobnej spoločnosti. Ako Hlavný účtovník budete úzko spolupracovať s Finančným manažérom a viesť menší tím Účtovníkov. Dlhodobou prioritou nášho Klienta je byť naďalej vedúcim hráčom vo svojom segmente a stabilným a dôveryhodným zamestnávateľom.

Kontakt

Nela Jakubisova

Adresa

Bratislavský kraj, Slovensko